Dış mekan şemsiyesi kafe, plaj, restoran gibi mekanların açık alanlarında kullanılır. Açık alanda kullanılan dış mekan şemsiyeleri, müşterilerin gölgede kalmasını ve güneşten rahatsız olmamasını sağlar. Günümüzde müşterilerin tercihi genellikle mekanların açık alanları olmaktadır. Bu nedenle açık alanların gerekli donanıma sahip olması ve ihtiyaçları karşılaması önem taşır. Dekoratif ve fonksiyonel çözüm önerileri sunan dış mekan şemsiye alternatifleri sayesinde bu tip alanlar çok daha konforlu hale gelir. Açık mekanlarda rahatlık ve estetik bir görünüm elde etmek dış mekan bahçe şemsiyesi seçenekleriyle mümkün hale gelir. Firmamız tarafından sunulan farklı boyut ve özellikte şemsiye modelleri sayesinde modern tasarımlı alternatiflerden yararlanabilirsiniz.

Dış Mekan Şemsiyesi Ne İşe Yarar? 

Dış mekanlarda kullanılan şemsiyeler, dört mevsim hava koşullarına karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Sıcak ve bunaltıcı günlerde güneş ışınlarından korunmayı sağlarken yağışlı günlerde ıslanmadan işletmelerde vakit geçirmeye imkan tanır. Günümüzde özellikle tütün ve tütün ürünlerini kullananlar için işletmelerin açık alanlarının bulunması önem taşımaktadır. Dış mekanda şemsiyeye sahip olan işletmeler açık havada vakit geçirmek isteyen müşterileri daha çok çkepektedir.

Güneş ışınları ve yağmurdan koruyan özellikleri sayesinde müşterilerin işletmede geçirdikleri vaktin daha kaliteli olması sağlanmaktadır. Kurumsal anlayışa uygun olarak dizayn edilen dış mekan şemsiyeleriyle istenen ebat ve renk alternatifleriyle kullanım gerçekleştirmek mümkündür. Şemsiyelerin tercih edilmesinde hava koşullarının yanı sıra her işletmenin kendisine özgü mimari bir dokusu olduğu unutulmamalıdır. Ticari işletmelerin dokusuna ve niteliklerine en uygun model tercih edilerek maksimum verim elde etmek amaçlanır.

Kurumsal ve bireysel işletme dekorasyonlarına uyum sağlayan özgün şemsiye modelleri tercih edilerek mekanlarda farklı bir hava oluşturmak mümkündür. Farklı özellikler taşıyan dış mekan şemsiye modelleri sayesinde kafe ve restoranların dokusuna uygun tamamlayıcı seçeneklerden yararlanılır. Tercih edilen şemsiye modeline göre mekanların havasını değiştirmek ve daha ferah bir görünüm elde etmek oldukça kolaydır.

Dış Mekan Şemsiye Çeşitleri Neler ? 

Dış mekan şemsiye çeşitleri farklı mekanlarda ön plana çıkan kullanım özellikleriyle tercih edilir. Türkiye’nin profesyonel şemsiye ekiplerinden olan firmamız bünyesinde kafe, restoran, plaj gibi işletmeler için farklı alternatifler bulunur. Günümüzde son dönemlerde özellikle sahil kesimlerinde dış mekan şemsiye kullanımında artış yaşanmaktadır. İşlevsel olmasının yanı sıra dekoratif bakımdan mekanlarda özgünlük katan şemsiye çeşitleri sayesinde farklı beklentileri karşılamak mümkündür. Şemsiye çeşitleri, kullanım amacına ve kullanım yerine göre farklı adlarla anılabilmektedir. Sıcak yaz günlerinde plajda şemsiye kullanımı tercih edilirken, ticari işletmelerde güneş ve yağmurdan korunmak için farklı seçeneklerle karşılaşılmaktadır.

Yaz günlerinde gölge alanlar oluşturan dış mekan şemsiyeleri tercih edilirken, kış aylarında yağışlara karşı dayanıklı alternatiflerden yararlanılır. Malzeme ve kumaş kullanımı bakımından yüksek kaliteyi her zaman ön planda tutan firmamız, dilediğiniz imalatı gerçekleştirmektedir. Yenilikçi ve son teknolojiden yararlanılarak üretilen dış mekan bahçe şemsiyeleri modern dokunuşlarıyla işletme kullanımına hazırlanmaktadır. Restoran ve kafelerin kurumsallıklarına uygun olacak şekilde farklı modern tasarımların üretimleri yapılmaya devam edilmektedir. Ticari işletmelerin açık alanları için özel olarak tasarlanan modellerimizle istediğiniz ebat ve renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Renk veya işlev konusunda her beklentiye uygun şemsiye alternatiflerine firmamız üzerinden güvenilir şekilde erişebilirsiniz.

Dış Mekan Modern Şemsiye Modelleri 

Modern dokunuşların ön planda olduğu dış mekan şemsiye tasarımları sayesinde mekanlarda ferah bir atmosfer oluşturmak hedeflenir. İç mekan düzenlemelerinde masa, sandalye ve aydınlatma gibi unsurlar ön planda tutulurken, dış mekan düzenlemesi için şemsiye tasarımlarının rolü büyüktür. Firmamız tarafından gerçekleştirilen modern dış mekan şemsiye tasarımlarıyla her işletmenin dekorasyonunu tamamlamak kolay hale gelir. Güneşten ve yağıştan korumak amacıyla kullanılan dış mekan şemsiyesi model alternatifleriyle her anlamda maksimum fayda sağlayarak müşterilerinize daha kaliteli zaman geçirme fırsatı sunmanız mümkün olur.

Cafe dış mekan şemsiye modellerini renk ve dizayn bakımından farklı beklentilere uygun olarak sunan firmamız, işletme dekorasyonuna büyük ölçüde katkı sağlar. Malzeme kullanımından üretime kadar titiz süreçlerle tasarlanan şemsiye modelleriyle dört mevsim sorunsuz kullanım imkanı bulunur. Mimari ve dekoratif açıdan önemli olduğu kadar estetik bakımdan da göze hoş gelen modellerden yararlanmak dış şemsiye kullanımında büyük öneme sahiptir.

Büyük Boy Dış Mekan Şemsiye Tasarımı 

Dış mekan büyük şemsiye modelleri, restoran ve kafelerin açık alanlarını daha özel kılan fonksiyonel öğelerdir. Büyük boy olarak tasarlanmaları ve göze hitap etmeleriyle dış mekan düzenlemesinde dikkat çekici özelliklere sahiptir. Duruşu ve işlevi bakımından en çok tercih edilenler arasında yer alan büyük boy modellerle müşterilerin güneşten korunarak gölgede vakit geçirmesi kolaylaşır. Korumalı ve kaliteli kumaşlar kullanılarak dizayn edilen büyük boy şemsiyeler, insanların açık havanın tadını çıkarmasına olanak tanır.

Her mevsimde rahatlıkla kullanılabilen büyük boy şemsiye alternatifleri, mekanın açık alanında rahatlıkla konumlandırılır. Oluşturduğu oturma alanı ve sağladığı gölge sayesinde müşterilerin işletmelerin sunmuş olduğu imkanlardan daha rahat faydalanmalarını sağlar. Restoran ve kafelerin genel dekorasyonuna uyumlu olan birbirinden farklı modeller sayesinde işletmenize en uygun alternatifi belirleyebilirsiniz. İlk günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeyen firmamız üzerinden dış mekan şemsiye seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel Dış Mekan Şemsiye İmalatı 

İhtiyaçları karşılamasının yanında dekoratif bakımdan estetik çözümler sunan firmamız, imalat süreçlerini titizlikle geçirmektedir. Profesyonel ve işinin ehli ekip sayesinde ortaya fonksiyonel tasarımlar çıkmakta işletme ve bireylerin beklentilerini karşılamaktadır. Renk, model ve ihtiyaçlar konusunda aradığınız modele ulaşarak kaliteli tercihler yapabilirsiniz. Güvence ve kaliteyi bir arada sunan firmamız, profesyonel anlamda tüm beklentilerinizi karşılayarak dilediğiniz çözümlerle sizleri buluşturmaktadır.

Dış mekan şemsiye üreticileri arasında öncü firmalardan olmamız sayesinde tam müşteri memnuniyetiyle çalışarak kafe ve restoranlardaki ihtiyacınızı karşılamaktayız. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu açık alanlarda hem fonksiyonel hem de estetik çözümler sunarak son teknolojiden yararlanmaktayız. Tercih edilen model ve renk doğrultusunda mekanınıza en uygun tercihi yaparak dış mekan şemsiye tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Yaz, kış ve diğer mevsimler olmak üzere yılın her zamanı dış mekan şemsiyeleriyle işletmenizin daha aktif pozisyonda olmasını sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Dış Mekan Şemsiye Alternatifleri 

Piyasada şemsiye üretimi gerçekleştiren pek çok firma yer almaktadır. Malzeme kullanımı ve kaliteli işçiliğin yanı sıra ekonomik fiyat seçenekleri de aranan kriterler arasındadır. Firmamız tarafından farklı beklentilere uygun ekonomik alternatifler ışığında sunulan dış mekan şemsiye fiyatları ile her ihtiyacı karşılamak mümkündür. Gölgelendirme bakımından verim alınabilecek ve büyük alanlara ihtiyaç duyulan işletmeler için ideal alternatifler, firmamız bünyesinde yer almaktadır. Restoran, kafe ve plaj gibi dekorasyonun önemli olduğu mekanlar için her mevsime uygun dış mekan şemsiye alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz.

Dış mekan şemsiyesi olarak sunmuş olduğumuz fikirler, profesyonel süreçlerden geçirilerek kullanıma hazır hale gelir. Şemsiye kaplamasında kullanılan kumaşın kalitesinden iskelet sağlamlığına kadar pek çok noktada firmamız güvencesi yer alır. Fonksiyonel olmaları ve ihtiyaçları karşılamanın yanında model bakımından işletmenize uyum sağlayacak pek çok alternatiften yararlanmanız mümkündür. Profesyonel anlamda işlev, kalite ve estetik kullanımı bir arada sunan firmamızın yıllar boyunca biriktirdiği deneyimden faydalanarak mekanlarınızı daha özgün kılabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Plaj Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Plaj Şemsiyesi Referanslarımız

Plaj Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Menü