Şantiye Çadırı İmalatçısı

Şantiye Alanlarının Vazgeçilmezi Şantiye Çadırı

İnşaat sahaları oldukça hassas ve çalışanlar bakımından daha barınma anlamında son derece zor bölgelerdir. Fakat firmamızın üretmiş olduğu şantiye çadırı türlerinin tamamı her türlü iklim koşulunda oldukça kullanışlı bir ürün olarak dikkat çkepektedir. Kışın soğuktan yazın ise sıcaktan muhafaza etmekte olan şantiye çadırları değişik ebatlarda üretilerek şantiye personelinin barınma alanında dönüşmektedir.

Şantiye Çadırı ve Kullanışlı Ürünler

Firmamız tarafından çevre ve insan sağlığına duyarlı malzemelerden üretilmiş olan şantiye çadırı türlerinde polyester branda kullanılmaktadır. Nem ve yağışın en çok olduğu yerlerde bile hiçbir şekilde su sızması gerçekleşmektedir. Ayrıca izolasyon bakımından da oldukça muhafazalı olan ürünler astar malzemesinde polietilen kullanıldığı için en soğuk kış günlerinde bile rahatça uygulama alanı bulmaktadır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Çadır Tanıtım Videosu

Çadır Referanslarımız

Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field