Şanlıurfa Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Geniş cam yüzeyli bir bina veya konutun birçok avantajı vardır. sonbahar, kış ve ilkbaharda doğrudan güneş ışığının tadını çıkarabilirsiniz. ancak yazın sağlık durumu aşırı ısınma ve şiddetli körlük nedeniyle bozulabilir.

Artan çevre bilincine dayanarak, insanlar gezegenimiz ve özellikle iklim üzerindeki insan etkisinin olumsuz, ancak henüz geri döndürülemez doğasını öğreniyorlar. Bu nedenle, harekete geçmek gereklidir. Sera etkisini azaltmak istiyorsak enerji tüketimini azaltmalıyız.

Bina soğutması önemli bir enerji harcamasıdır. Etkili güneş koruması bu sorunu kısmen veya tamamen çözebilir. Bu durumda ek soğutma gereksizdir ve enerji tasarrufu sağlarsınız.

Alüminyum lamel veya ekranlı harici güneş koruması, aşırı ısınmayı önler. güneş ışınlarını cam alanlara temas etmeden önce hapseder. istenmeyen ısı ve doğrudan güneş ışığı içeri girmez. Bu, TV veya bilgisayar ekranında parlamayı ve hoş olmayan yansımaları önler. Aynı zamanda, dışarıdan güzel bir manzara manzarasını korurken, çevre ile görsel teması kaybetmezsiniz.

Zip sistemi, dünyanın gerçekten rüzgara dayanıklı ilk dikey perdesidir.

Gelişmiş fermuar sistemi sayesinde, Zip sistemi her pozisyonda rüzgar geçirmez ve tamamen kapatıldığında böceklere karşı koruma sağlar. Bu, güneş koruma sisteminin kumaşının fermuarlı özel bir kenarla donatıldığı basit bir ilkedir. böylece ürün her iki yan korkuluğa da kesinlikle güvenli bir şekilde sabitlenir.

Kullanıcılara karşı rahat ve özenli bir tutumun teknolojik bir örneği olan Zip-system, konut, endüstriyel, idari ve ticari binalarda dış korumanın yanı sıra eski evlerde ve yeni binalarda ek kurulum için uygundur.

Zip sistemi, eksiksiz bir rüzgara dayanıklı koruma yelpazesini kapsar.

Geniş bir renk yelpazesi – hem tuvaller hem de profiller – Zip sisteminin dairenizin veya endüstriyel binanızın tasarımına mükemmel bir şekilde uymasını sağlar, bu da dairede veya işletmede otomatik olarak hoş bir atmosfer yaratır.

Zip sistemi için kullanılan tüm malzemeler %100 korozyona dayanıklıdır ve sadece paslanmaz çelik vidalar kullanılmaktadır. alüminyum profiller EN AW-606 T66 alaşımından yapılmıştır ve spreyle kaplanabilir. Bazen bu tür stor perdelere refleksol denir.

Zip sistemli stor perdelerin faydaları
Gelişmiş Zip sistemi kilit sistemi şunları garanti eder:

Rüzgar geçirmez güneş koruma sistemi
Zip sistemi, Avrupa standardı EN1 561’e (rüzgar direnci sınıfı) uygundur. çıngırdayan ve yırtılan kumaşlar geçmişte kaldı.

Kırışıklık yok
Fermuarın prensibi kumaşta kırışıklık olmamasını sağlar. Işık regülasyonu

Zip sistemi, güneş ışınlarını cam alanlara temas etmeden önce yakalar. kamaşma ve hoş olmayan kamaşma hariçtir. Aynı zamanda, dışarının güzel manzarasını korurken çevre ile görsel teması kaybetmezsiniz. Seçilen kumaşın cinsine göre farklı ışık geçirgenlikleri için farklı fiyatlar mümkündür.

Isı ve enerji regülasyonu
Özel konsept güneşten korur ve optimum iç mekan iklimi sağlar. Alüminyum lamelli ve ekranlı harici güneş koruma sistemi aşırı ısınmaya karşı koruma sağlar. istenmeyen ısı içeri girmez. Sonuç olarak, soğutma ve iklimlendirmede önemli tasarruflar mümkündür. Kışın, ücretsiz güneş ısısına izin verirsiniz ve geceleri alçaltılmış bir gölgeleme sistemi ısı kaybını sınırlayabilir. Seçilen kumaşın cinsine göre farklı ısı yalıtımı için farklı fiyatlar mümkündür.

Böcek koruması
Kılavuzlar ve tuval arasında boşluk yoktur. Sızdırmazlık şeritli bir baget, pencere pervazına mükemmel bir bağlantı sağlar. Zip sistemi, böceklere karşı koruma dahil olmak üzere yoğun doğal havalandırma sağlar.

sessiz çalışma
Gürültüsüz bir profil sunuyoruz.

Basit kontrol
Manuel veya elektrikli kontrol.

Bakımı kolay
Zip sistemi az bakım gerektirir.

Kolay kurulum
Kurulum doğrudan pencere çerçevesine veya açıklığın yanında gerçekleştirilir. kurulum, kasetsiz bir pencere çerçevesi üzerinde ancak montaj braketleri ile gerçekleştirilebilir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü