Şanlıurfa Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Pergolalar, pencere ve kapı önü alanını güneş enerjisi, yağmur ve kuvvetli rüzgarlardan korumak için harika bir pratik çözümdür. Başarılı mimari kompozisyonlar, pergolaları tüm çadır barınağı seçeneklerinin en popüleri haline getirmiştir. Restoranlar, ticari kuruluşlar ve bireyler tarafından cephe dekorasyonu için aktif olarak kullanılırlar.

Seçiminiz bu tarz şık tasarımlara düştüyse, duvara monte tek taraflı sürgülü mekanizmalı bir pergola almanızı öneririz .

Bu model hakkında iyi olan nedir?

Sürgülü tenteli bir pergola, üretilebilirliği, çok yönlülüğü, hareketliliği ve kullanım kolaylığı ile ayırt edilir. Tenteyi istediğiniz kadar ve belirtilen limit dahilinde istediğiniz mesafeye uzatabilirsiniz. Armatür konumuna veya yağmur damlalarının eğim açısına göre ihtiyacınız olan mesafeye kadar uzayacağı için sizi yağmurdan ve güneşten olabildiğince koruyacaktır.

Tasarım avantajları aşağıdakileri içerir:

Tente çatısı otomatik olarak kontrol edilir ve hem sürgülü hem de katlanır durumda harika görünür.
Duvara monte tek taraflı bir pergola satın alırsanız , kontrolünde sorun yaşamayacaksınız – tüm otomasyonlar güvenilir ve kullanımı kolaydır.
Modüler sistem, ayrı parçaları bir araya getirmenize ve geniş alanları kaplamanıza olanak tanır.
Taşıyıcı elemanlar, tavanı çeşitli mimari tarzlara organik olarak yerleştirmenizi sağlayan, herhangi bir renkte boyanmış, homojen, tek tip bir yapıya sahip dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır.
Güçlü paslanmaz çelikten yapılmış yüksek kaliteli bağlantı elemanlarının tasarımını güçlendirin.
Sistem güçlü rüzgar hareketi için tasarlanmıştır, yaz günlerinde tente altındaki hava sıcaklığını 7-10 derece düşürebilir.
Konfor ve estetik zevkin maliyeti nedir?

Bir döken duvar pergola ile ilgileniyorsanız , üreticiden üretim fiyatının piyasadaki en düşük fiyat olması garanti edilir. Aynı zamanda, uygulamanın güvenilirliği ve estetiği, iyi malzemeler, güçlü kompozit kumaşlar ve bileşenler ile sağlanır.

Deneyimli uzmanlar, üretim ve kurulum teknolojilerini titizlikle takip etmektedir. Ayrıca, tüm hizmet ömrü boyunca müşterilerimize yapıların bakımında yardım sağlıyoruz. Gerekirse rötuş yapacağız, eski haline getireceğiz, eskimiş elemanları değiştireceğiz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü