Müşterinin en iyi fiyat-kalite oranını elde etme arzusunu anlıyoruz. Bu nedenle, kış bahçemizin maliyeti Kiev’de en uygun olanlardan biri olacak ve yöneticilerimizin, mühendislerimizin ve tesisatçılarımızın yüksek profesyonellikleri, işbirliğimizin ilk aşamalarında zaten kendini gösterecek. Tabii ki, bir kış bahçesinin nihai maliyeti, seçtiğiniz profile, cam ünitesinin kalınlığına ve yapının boyutuna bağlı olan bireysel bir göstergedir, ancak her durumda, kış bahçesinin yaklaşık maliyetini sizin için tahmin edeceğiz. :

Aslında kış bahçelerinin pek çok şekli olabilir ama genellikle yapının formu seçilirken müşterinin istekleri ve kış bahçesinin ekleneceği binanın özellikleri dikkate alınır. Alüminyum profillerin çok yönlülüğü sayesinde çeşitli şekillerde kış bahçeleri oluşturma imkanı ortaya çıktı. Aşağıda ana yapı biçimleri verilmiştir:

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed