Müşterinin en iyi fiyat-kalite oranını elde etme arzusunu anlıyoruz. Bu nedenle, kış bahçemizin maliyeti Kiev’de en uygun olanlardan biri olacak ve yöneticilerimizin, mühendislerimizin ve tesisatçılarımızın yüksek profesyonellikleri, işbirliğimizin ilk aşamalarında zaten kendini gösterecek. Tabii ki, bir kış bahçesinin nihai maliyeti, seçtiğiniz profile, cam ünitesinin kalınlığına ve yapının boyutuna bağlı olan bireysel bir göstergedir, ancak her durumda, kış bahçesinin yaklaşık maliyetini sizin için tahmin edeceğiz. :

Aslında kış bahçelerinin pek çok şekli olabilir ama genellikle yapının formu seçilirken müşterinin istekleri ve kış bahçesinin ekleneceği binanın özellikleri dikkate alınır. Alüminyum profillerin çok yönlülüğü sayesinde çeşitli şekillerde kış bahçeleri oluşturma imkanı ortaya çıktı. Aşağıda ana yapı biçimleri verilmiştir:

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü