Samsun Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Kumaş tercihine bağlı olarak uygulayacağınız mekana ne kadar ışığın yansıyacağını da belirleyebilirsiniz. Zip Perde, Otomatik Cephe Perde sistemlerinde kullanılan tüm malzemeler yüksek kalitededir. Görünümü ve dayanıklılığı daha yüksek bir düzeye çıkarmak için ürünlerimizi sürekli olarak optimize ediyoruz. Donanım olarak daha özel ürünler satın almak ve kullanmak istiyorsanız Zip Perde sizin için doğru seçimdir. Yatay güneş koruma sistemi ile tüm yatay ve eğimli pencerelerden gelen yoğun ısıyı engeller. Bu nedenle, kumaşın benzersiz bir gerginliğini elde etmek mümkündür. Zip Perde tasarımı sayesinde eviniz ile mükemmel bir şekilde uyumludur.

Max ile 30 m2’ye kadar çok geniş alanlar mümkün.

tasarım

tasarımda çıtayı yüksek tutar. Kumaş ve alüminyum parçalar için geniş renk seçeneği, duvarınıza ayrı entegrasyon ve pürüzsüz bir kumaş ile güneşten koruma perdesi evinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Konfor

Zip PErde sadece evinizde rahat bir iç mekan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda rahatsız edici yansımaları veya parlamayı da önler. Ekstra konfor için panjurlarınız tam otomatik hale getirilebilir, böylece sistem siz evde olmadığınızda bile optimum sıcaklık sağlar.

dayanıklılık

Güncellenmiş yol sistemi sistemi (Düzgün teknoloji) iyi bir rüzgar direnci ve dış stor perdenin son derece ayrıntılı formlarından oluşur. bir satıcı tarafından yapılan mükemmel kurulum ve piyasadaki en iyi garanti sayesinde, uzun yıllar boyunca güneş korumanızın gövdesindeki kullanımdan dolayı.

Kullanılan tüm malzemeler yüksek kalitededir. Güneş koruyucu ekranlarınızla tasasız yılların keyfini çıkarın.

Konfor – Kolay ve sessiz çalışma.

Dış stor perdenin kullanımı kolay ve rahattır.

Çatı perdesinin çalışması için birçok seçenek vardır. Anahtarı kullanarak basit bir işlem yapmayı seçebilir veya güneş veya rüzgarın yoğunluğuna bağlı olarak tavanın otomatik olarak çalışmasına izin verebilirsiniz.

Tahoma arayüzü ile ‘i Akıllı Telefon, tablet, PC üzerinden tam otomatik olarak ve hatta önceden programlanmış zamanlarda çalıştırabilirsiniz. Bu nedenle, güneş koruma perdesinin çalışması tamamen evinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır.

Alüminyum renk seçenekleri.

Alüminyum güneşliklerin görünen kısımları (kutu, alt ray ve yan kanallar) ve yapısal güneş koruması (profiller, kanatlar) eloksallı alüminyum veya tüm standart RAL renklerinde mevcuttur.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed