Samsun Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Pergola , açık alanlar, teraslar, çatılar ile mevcut alanları genişletmek için mükemmel bir çözümdür. Pergola, şu anda yasak olan yaz kafelerinin yapılarının mükemmel bir alternatifidir, pergolanın alüminyum yapısı kış mevsiminde kolayca sökülüp bir sonraki sezona kadar saklanabilen bir çerçevedir.

Sunduğumuz pergolalar sadece bir tasarım çözümü veya dekoratif bir dekorasyon değil, çeşitli hava koşullarına karşı koruma sağlamak için tamamen işlevsel bir çözümdür, örneğin: Parlak güneş ışığı, rüzgar, yağmur, dolu, toz ve hatta kar (modellere bağlı olarak sistemler, 15 -20 cm’ye kadar hafif yumuşak karlara dayanabilir). Yan dikey ekranlarla donatılmış pergola tasarımı, hem kapalı alanın tamamını hem de bir kısmını gölgelemenize izin verir ve kapatıldığında, tasarım, her türlü hava koşulunda rahat bir çalışma biçimi sağlayarak içeride istenen sıcaklığı korumanıza izin verir. .

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü