Kış bahçesi, bizi doğal olarak çevredeki doğaya bağlayan yaşam alanını genişletiyor. Soğuk ve aynı zamanda çok sıcak günlerde takdir edeceğimiz hoş bir iklimde yıl boyunca gün ışığı temini sağlar.

Her bina her şeyin üstesinden gelmek zorundadır, bu yüzden temellerin kalitesini, inşaat malzemelerinin ısı yalıtım özelliklerini, yapının dayanıklılığını ve hassasiyetini kesinlikle küçümsemiyoruz.

Mimari ve kullanıcı açısından bakıldığında, ince çizgilere sahip alüminyum yapılar , renk tonları ve fonksiyonel tasarım seçenekleriyle çekicidir. Alüminyum dayanıklı, güçlü ve bakımı kolaydır.

Kış bahçesinin şekli evin yapısını uyumlu bir şekilde tamamlar. Basit bir görünüm, hava akışı ve aşırı nem ile ilgili sorunlara neden olabilecek karmaşık bir yapının uygulanmasından ve paradan tasarruf sağlayacaktır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü