Samsun Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Samsun Hayvan Çadırı

Hayvancılık ve besicilik faaliyetlerinin en önemli parçalarından biri hayvanların barınabileceği, sağlıklı bir yaşam alanı sunacak olan alanların tespitidir. Ahır, kümes gibi betonarme yapıların maliyetleri çok yüksek olabilmektedir. Dolayısıyla hem hayvanları korurken onlar için sağlıklı ortam oluşturan hem de uygun fiyatıyla bütçe krizlerine neden olmayan en büyük yardımcı hayvan çadırlarıdır.

Samsun hayvan çadırı hizmetimiz ile onlarca farklı modelde, tamamen doğal malzemeler kullanarak üretimlerini gerçekleştirdiğimiz hayvan çadırlarımızı siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Sağlıklı Yaşam Alanları İçin: Samsun Hayvan Çadırı

İhtiyacınız olan boy ve ebatlarda tasarladığımız hayvan çadırlarımızı makaslı sistemlerle destekleyerek uzun yıllar kullanım imkânı sağlamaktayız. Üretimlerimizde hayvan sağlıkları için zararlı olabilecek hiçbir maddeyi kullanmayarak güvenli yaşam alanları oluşturmaktayız.

Sizde yüksek kaliteli üretimlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve hayvan çadırı ihtiyaçlarınızı karşılamak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü