Samsun Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Samsun Hayvan Çadırı

Hayvancılık ve besicilik faaliyetlerinin en önemli parçalarından biri hayvanların barınabileceği, sağlıklı bir yaşam alanı sunacak olan alanların tespitidir. Ahır, kümes gibi betonarme yapıların maliyetleri çok yüksek olabilmektedir. Dolayısıyla hem hayvanları korurken onlar için sağlıklı ortam oluşturan hem de uygun fiyatıyla bütçe krizlerine neden olmayan en büyük yardımcı hayvan çadırlarıdır.

Samsun hayvan çadırı hizmetimiz ile onlarca farklı modelde, tamamen doğal malzemeler kullanarak üretimlerini gerçekleştirdiğimiz hayvan çadırlarımızı siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Sağlıklı Yaşam Alanları İçin: Samsun Hayvan Çadırı

İhtiyacınız olan boy ve ebatlarda tasarladığımız hayvan çadırlarımızı makaslı sistemlerle destekleyerek uzun yıllar kullanım imkânı sağlamaktayız. Üretimlerimizde hayvan sağlıkları için zararlı olabilecek hiçbir maddeyi kullanmayarak güvenli yaşam alanları oluşturmaktayız.

Sizde yüksek kaliteli üretimlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve hayvan çadırı ihtiyaçlarınızı karşılamak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed