Samsun Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Dış mekan Şemsiye seçimi özellikle bahçesi, balkonu veya terası olanlar için çok önemlidir , doğru çadır sadece güneşten korunmakla kalmaz, aynı zamanda kötü hava koşullarından korunma sağlayabilir ve her şeyden önce meraklı gözlerden korunan bir alan oluşturabilir, böylece mahremiyet alanı yaratarak mekanlarınızın keyfini çıkarmanızı sağlar. Ancak piyasada her şekil, boyut ve modelde şemsiye var, doğru olanı nasıl seçersiniz? Şemsiyenizi seçmenin 3 adımını keşfedin: kullanılabilir alan, çatı kaplama türleri ve malzemeler.

Neden bir çardak yerine bir çadır seçmelisiniz?
Birçok insan bir bahçe çadırını bir çardak yerine tercih eder ve asıl sebep alan sorunlarıdır: çardaklar çoğunlukla insanların daha geniş bir gölge alanına ihtiyaç duyduğu çok büyük bahçelerde kullanılır.
Ancak bahçeniz küçükse veya çadıra ayıracak fazla alanınız yoksa ama biraz ferahlıktan vazgeçmek istemiyorsanız size uygun olabilecek farklı modeller var.
İlk “Yerleştirme” adımı: Şemsiyenizi nereye yerleştireceksiniz?
Nereye yerleştireceğinizi önceden bilmeden bir çadır seçemezsiniz, boyutları sahip olduğunuz alana bağlıdır.
İşte hızlı bir ipucu:
Geniş alanlar / Arka bahçe köşeleri: Merkezi destekli yuvarlak veya kare bahçe şemsiyeleri.
Geniş alanlar / Restoranlar, Barlar veya Oteller: merkezi olmayan sütunlu şemsiyeler.
İkinci adım “Örtü tipi” – 3 bahçe çadırı kategorisi:
Her türlü dış mekan çadırı vardır, farklı şekiller bulabilirsiniz : yuvarlak, kare, dikdörtgen vb. Farklı şemsiye türleri
bulacaksınız : renkli, tek renkli, polyester, pamuk vb. Ve son olarak , farklı açma mekanizmaları : klasik, manik, uzaktan kumanda vb. Kısacası, tüm ihtiyaçlar için bir şeyler var! Bununla birlikte, çoğu model 3 kategoriye ayrılabilir:

Orta kollu (veya direkli) bahçe şemsiyeleri,
Yan kollu bahçe şemsiyesi,
Gölge için yelkenli şemsiyeler.
Orta kanatlı şemsiyeler: Eğer az yeriniz varsa, bu tip sizin için uygundur, çünkü ortalama olarak bir yemek masası ve bazı sandalyeler üzerine bir gölge konisi yansıtabilirler. Öte yandan, daha fazla alanınız varsa ve yine de bu modeli seçmek istiyorsanız, doğrudan masanın üzerinde entegre tabanlarla donatılmış daha büyük modelleri kataloğumuzda bulacaksınız.

Yan Yana Şemsiye: Yeterli alanınız varsa yan destekli bahçe şemsiyelerini de tercih edebilirsiniz. Genel olarak orta direkli olanlara göre daha büyük olmalarının yanı sıra yan kol hiçbir şekilde kıyafetlerin altındaki alanı karıştırmadığından gölgeli alanın tamamını sorunsuz kullanmanıza olanak sağlar.
Ek olarak, merkez dışı destek, gün boyunca güneşin hareketini takip etmeyi kolaylaştırarak gölge açısını ayarlamayı kolaylaştırır.

Gölge yelken şemsiyesi: Bu tip, işlevsellik ve benzersiz tasarım yeteneğine sahip en modern ve yenilikçi versiyonu temsil eder, bu da onu en moda ürün haline getirir: basit, hafif ve çok dayanıklı.
Adım 3 “Malzeme” – Şemsiye için doğru malzeme nasıl seçilir:
Çadır seçerken en önemli unsurlardan biri malzemedir; kalite, dayanıklılık ve dayanıklılık, seçimin dayandığı temel ilkelerdir.
Aslında bir çadırın güneşten, yağmurdan, rüzgardan ve her türlü kötü hava koşullarından gelen UV ışınlarına dayanıklı olması gerekir… bu yüzden güçlü ve dayanıklı malzemeleri tercih ediyoruz. Özellikle, aşağıdaki özelliklere sahip olması gereken güneşlik kalitesine

çok dikkat etmeliyiz:
iyi UV koruması,
Yırtılmaya dayanıklı,
suya karşı ilaç,
küf ve neme karşı dayanıklı hale getirilmiştir.
Çadır kumaşları:
Su geçirmez polyester çıkarılabilir ve yıkanabilir, ancak zamanla solma ve aşınma eğilimi gösterir.
Akrilik, soğuğu daha iyi koruduğu ve leke tutmaz, su geçirmez ve yağlı olduğu için en yüksek kaliteye sahiptir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü