Sakarya Tente, İmalatçı Firma, Montajı, Modelleri – Fiyatları

Tenteler her evde mutlaka gereklidir çünkü balkonlar, teraslar ve bahçe dışarıda oturacak şekilde tasarlanmıştır. Tenteler bu alanların kullanışlılığını sağlar ve evinizin dış alanlarını daha kullanışlı, daha işlevsel hale getirir. İsteğinize bağlı olarak mekanı ve yapıyı yağmurdan ve güneşten korur ve mekanın genel görüntüsünü değiştiren önemli bir estetik müdahaledir.

Elitplus TENTE uygun tenteleri kurar ve evinizdeki veya çalışma koşullarınızdaki yaşam kalitenizi artırır. Bu yüzden hiçbir şey bizi memnun bir müşteriden daha fazla heyecanlandırmaz: Uzun yıllar boyunca her gün çadırının avantajlarından yararlanacağından ve hatta keyifli anlarla birleştiğinden emin olmak.

Tentenin klasik versiyonu duvara monte edilir, tente altta bir karşı ağırlık ile bir eksene sarılır ve manuel bir mekanizma ile kumaşı duvardan uzanan iki yatay kılavuz boyunca gerer.

Günümüzde tenteler inanılmaz derecede gelişmiştir. Harika bir görünüme, muazzam rüzgar stabilitesine, mükemmel aşınma direncine, inanılmaz işlevselliğe sahiptirler ve daha küçük veya daha büyük herhangi bir alanı gölgeleyebilirler. Her halükarda kullanım değeri çok yüksek ve önemlidir çünkü hayatınıza evde daha keyifli anlar geçirme fırsatını katarlar.

Tente ciddi bir yatırımdır, harika bir eklentidir, ev hayatında önemli bir gelişmedir – ancak doğru ürün olduğunda, mükemmel şekilde yerleştirildiğinde. Gerçekten ihtiyacınız olan tente, TENTOElectric’ten alacağınız tentedir. Çünkü bu sayede mekanınızda doğru yeri bulacağı ve tüm özelliklerini ön plana çıkaracağı kesindir. Dahası, donatmak istiyorsanız TENTOElectric ile iletişime geçmeniz gerekir.Tente veya pergola dükkanınız veya işletmeniz.

Mafsallı Tente

Kafe, pastane ve lokantaların kapılarının önüne koydukları masalarda oturacak kişileri güneşten ve yağmurdan koruma amaçlı olarak tasarlanmış şık görünümlü tente çeşitleri arasında yer almaktadır. Dış görünümüne önem veren marketler tarafından da bu tenteler daha çok kullanılmaya başlanmıştır.

Çift Açılır Tente

Büyük işletmeler tarafından açık alanlarında ki etkinliklerin güneşin ve yağmurun etkisinden korunması amacı ile tasarlanmıştır. Tentenin koruyacağı alanın dört bir tarafına ayaklar dikilir ve tente bunların üzerine iki parça olarak gerilir. Tam ortadan açılacak şekilde tasarlanmıştır ve gerektiğinde sadece bir tarafı açılabilmektedir. Otellerin, havuz başlarında bahçe restoranlarında, kır düğünlerinin yapıldığı işletmelerde ve kafelerde kullanıldığı görülmektedir.

Körüklü Tente

Bu tente çeşidi ilk olarak tasarlanan ve artık modası geçtiği düşünülen bir tente çeşidi olmaktadır. Buna rağmen uygun fiyatlı olması ile hala marketler ve dükkanının önüne gölgelik oluşturmak isteyen küçük esnaf tarafından kullanılmaktadır. Nostaljik bir görüntü oluşturmak isteyen işletme sahiplerinin de tercihi olmakta istenen her renkte de üretilmektedir. Bir kolun çevrilmesi ile ihtiyaç duyulduğunda açılmakta yine aynı kolun çevrilmesi ile de gece olduğunda kapatılmaktadır.

Kasetli Tente

Kasetli tente tasarımları yağmur, rüzgar, don ve kardan en yüksek düzeyde koruma sunar. Elektrikli tente, konfor için tercih edilen bir seçimdir. Şık kaset tasarımı evinize uyum sağlar. Uzaktan kumanda ile yerinizden kalkmadan tentenizi kontrol edebilirsiniz. Güneş ve / veya rüzgâr sensörleri ekleyerek tentenizin siz olmasanız dahi gölgelendirme yapmasını veya sisteminizi korumasını sağlamak elinizde.

Sabit & Dekoratif Tente

Dekoratif Tente sistemleri, camların veya cephelerin ölçü ve şekillerine göre özel olarak imal edilir. Özellikle ev girişlerinin saçak kısımlarının kapatılmasında çokça rastlanan bir modeldir. Görüntüsü bulunduğu yere artı bir güzellik katmaktadır.

Wintend Tente

Wintent pencere tentesi, uygulama alanı geniştir. Wintent pencerelerde yada mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir. Sistem motorlu ve manuel olarak kullanılabiliyor. Pencere tentesi güneş kırıcılığın da haricinde mekanınıza estetik bir görüntü katıyor. Alüminyum bölümler istenilen RAL rengine boyanabilir ve kumaş seçenekleriyle üretilebilmektedir.

Tente Modelleri 

Tente modelleri içerisinde en çok kullanılmakta olan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Mafsallı Tente: Genel olarak işletmelerin dış alanlarında kullanılmakta olan ürünlerdir. Aynı zamanda balkonlar için de farklı boyutlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 
  • Kasetli Tente: Farklı hava koşullarına uygun olma özelliği ile bilinmektedir. Sert rüzgarlarda ya da yağışlarda bile oldukça dayanıklı olması sayesinde kullanılabilmektedir.
  • Çift Açılır Tente: Kafe ve restoranların açık alanlarında tercih edilmekte olup iki tarafının da açılıp kapanma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede daha geniş alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 

Tente modelleri içerisinden seçim yapılırken öncelikli olarak ihtiyacın doğru bir biçimde belirlenmesi gerkepektedir. Alanın genişliği ya da ne kadar sık kullanıldığına bağlı olarak tente seçimleri yapılabilmektedir. 

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Tente Tanıtım Videosu

Tente Referanslarımız

Tente Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü