Şişirilebilir bir çadır, konforlu turizm için modern bir icattır. Bu, kurulum için minimum çaba ve zaman gerektirdiğinden yeni başlayan kampçılar için idealdir. Talimatları uzun süre araştırmanız ve ardından yayları bağlamanız ve tenteyi germeniz gerekmez. Pompa sizin için her şeyi yapacak, sadece tabanı düzgün bir şekilde yerleştirmeniz gerekiyor.

Sizi böyle bir kamp çadırı sipariş etmeye ikna eden bir takım argümanlar var. İşte en zorlayıcı olanlar.

1. Kolay kurulum.

Şişirilebilir sistemler, otomatik çadırlardan bile daha hafiftir . Burada neredeyse hiç çaba harcamanıza gerek yok, her şey pompa tarafından yapılıyor. Bu sırada sadece hava dağılımının eşit şekilde gerçekleşmesi için sapanları sıkmanız yeterlidir.

2. Kararlı yapı.

Bu tür çadırlar , klasik seçeneklere göre güvenilirlik ve dayanıklılık açısından daha düşük değildir. Sertleştiriciler, ayaklar, kelepçeler ile iyi düşünülmüş bir tasarıma sahiptirler. Bu tür cihazlar, yağış sırasında hem güçlü rüzgar rüzgarlarına hem de su basıncına dayanır.

3. Yenilikçi ekipman.

Modern tenteler, ihtiyacınız olan her şeye ve hatta daha fazlasına sahiptir. Sivrisinek ağları, yüksek kaliteli havalandırma dahil iklim kontrolü, asılı depolama sistemleri, katlanır raflar, vizöre dönüşen kapılar ve çok daha fazlası. Kataloğumuzda sunulan en iyi markalı ürünler bu tür avantajlara sahiptir.

4. Kompakt sistem.

Tente söndüğünde minimum yer kaplar, bavullara ve sırt çantalarına sığar . Seyahatinizi zorlaştırmaz.

5. Uygun fiyat.

Mağazadaki malların sahip olduğu bir başka avantaj. Uygun fiyatlarla en iyi kamp ekipmanlarını seçin. Markalı ürünler satıyoruz.

Çevrimiçi mağazadan şişme çadır satın almak, armutları bombalamak kadar kolaydır. Özellikle modele zaten karar verdiyseniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed