Sakarya Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Pergolalar, tenteler, verandalar, yaz mutfakları ve teraslar için eksiksiz bir alternatiftir. Modern bir koruyucu yapı inşa etmek tuğla, blok veya tahtadan daha ucuz ve daha hızlıdır. İmalat ve montaj 14 güne kadar sürer, bölgede inşaat molozu ve gereksiz inşaat telaşı olmayacaktır. Pergolaların görünümü modern tasarım trendlerine uygundur: minimalizm ve işlevsellik. Şık tenteler, bitişik bölgedeki veya kafenin yanındaki alanı karıştırmaz ve tam teşekküllü bir salon alanı düzenler. Pergola çeşitleri ve amaçları Sitenin özelliklerine ve amacına bağlı olarak birkaç kurulum seçeneği vardır: bağımsız: destekleyici kolonlardan (4 parçadan), üst kirişlerden ve sürgülü bir çatıdan oluşur. Bu, herhangi bir platform veya havuzun üzerine yerleştirilmiş bağımsız bir yapıdır.

duvara monte: iki yatak desteğine ve payandaya sahiptir. Bir tarafı duvara monte edilmiş olup cephenin devamıdır. Dış mekan masaları ile donatılmış yaz verandaları ve kafeler için uygundur. çift ​​taraflı bağımsız: maksimum alanı kaplayacak beşik çatılı pergola. Açık hava rekreasyon alanlarının bulunduğu çatılara kurulum için uygundur. Amacına göre bir pergola seçebilirsiniz. Sadece bize bir gölgeliğe nerede ihtiyacınız olduğunu söyleyin, biz de en iyi tasarımı önerelim: veranda için teras için; kafe ve restoranlar için; havuz için. Bu, açık bir alanı rahat bir köşeye dönüştüren hızlı bir çözümdür. Sadece birkaç hafta bekleyin.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed