Sakarya Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Dış Mekan Şemsiyesi ile tanışın Güçlü, dayanıklı ve herkesin kullanması kolay. Özel markalı bir pazar şemsiyesi ile kalabalığın arasından sıyrılın. Elit Plus , marka bilinirliğini artırmak ve müşteri sadakatini artırmak için logonuz ve renklerinizle markalaştırılabilir . Elit Plus en üst düzey veranda şemsiyesidir, küçük ve sağlamdır, ticari kullanım için tasarlanmıştır ve eviniz için bir dış mekan şemsiyesi kadar güçlüdür .

Kafe ve restoran müşterileri, mümkünse her zaman dışarıda oturmaya yöneleceklerdir. Güneş şemsiyesi ile kullanıcıları dış etkenlerden koruyan bir alan geliştirin. Daha uzun süre kalacaklar ve daha fazla harcayacaklar. Elit Plus , kafeteryalar için mükemmel bir şemsiyedir . Çeşitli oturma düzenleri oluşturun ve güneşin konumunu telafi etmek için bunları mevsimlere göre değiştirin. Mülkünüzün etrafındaki kullanılmayan alanlardan yararlanın, yeni masalar ekleyin ve herkesin keyif alacağı ve geri dönmek isteyeceği bir mekanı özelleştirin.

Otel sahipleri ve yöneticileri , her zaman mekanlarının kalitesini iyileştirmenin, maliyetleri düşürmenin ve müşteri memnuniyetini artırmanın bir yolunu arayan meşgul insanlardır. Müşterilerinize kaliteli bir gölge ürünü vermek, tüm bu hedeflere ulaşacaktır. Bir dizi Elit Plus şemsiye satın alarak , tek kullanımlık ahşap şemsiyelerinizi, tekrarlayan kullanımlara dayanacak şekilde üretilmiş kaliteli bir ürünle değiştirebileceksiniz. Bir sezon sürmeyen şemsiyelerin yıllık olarak değiştirilmesi döngüsü sona erecek. Personel ayrıca kullanım ömrü boyunca şemsiyelerinizin bakımı için daha az zaman harcar.

Elit Plus ayrıca barbeküler, koruma ürünleri ve geçici lokantalar için mükemmel bir pazar şemsiyesidir. İşte size bir fikir, Bir dizi portatif şemsiye tabanı ve bir dizi özel markalı Elit Plus’yi bir yemek kamyonuyla eşleştirin ve birinci sınıf bir yeme deneyimi yaratın ve marka bilinirliğini artırmak için özel markalamayı unutmayın. Ticari dayanıklı direk, 38 veya 48 mm çapında, 2.5-3.0 mm duvar kalınlığına sahip tek parça direğe ve ekstra güç için cam dolgulu naylon yüksek performanslı göbeklere ve braketlere sahiptir.

Eviniz ve bahçeniz için yeni bir teras veya teras mı yaptınız ? Şık yeni alanınıza uyum sağlamak için ‘Yumurta Kabuğu Beyazı’ veya ‘Boulder Grey’ renginde bir Elit Plus ile eşleştirin .

Denizcilik sınıfı malzemelerle üretilen ve %100 solüsyonla boyanmış kanopi kumaşıyla eşleştirilen Elit Plus , uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Elit Plus , çeşitli sabitleme seçenekleriyle birlikte çeşitli şekil ve boyutlarda mevcuttur . Bu size gölgenizi istediğiniz şekilde oluşturma esnekliği verir.

Ticari kafe şemsiyeleri, haftada 7 gün, yılda 365 gün gölge sağlamak için günlük olarak kullanıldıkları için konaklama sağlayıcıları için gereklidir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü