Rize Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Zip sistemi, dünyanın gerçekten rüzgara dayanıklı ilk dikey perdesidir.

Gelişmiş fermuar sistemi sayesinde, Zip sistemi her pozisyonda rüzgar geçirmez ve tamamen kapatıldığında böceklere karşı koruma sağlar. Bu, güneş koruma sisteminin kumaşının fermuarlı özel bir kenarla donatıldığı basit bir ilkedir. böylece ürün her iki yan korkuluğa da kesinlikle güvenli bir şekilde sabitlenir.

Kullanıcılara karşı rahat ve özenli bir tutumun teknolojik bir örneği olan Zip-system, konut, endüstriyel, idari ve ticari binalarda dış korumanın yanı sıra eski evlerde ve yeni binalarda ek kurulum için uygundur.

Zip sistemi, eksiksiz bir rüzgara dayanıklı koruma yelpazesini kapsar.

Geniş bir renk yelpazesi – hem tuvaller hem de profiller – Zip sisteminin dairenizin veya endüstriyel binanızın tasarımına mükemmel bir şekilde uymasını sağlar, bu da dairede veya işletmede otomatik olarak hoş bir atmosfer yaratır.

Zip sistemi için kullanılan tüm malzemeler %100 korozyona dayanıklıdır ve sadece paslanmaz çelik vidalar kullanılmaktadır. alüminyum profiller EN AW-606 T66 alaşımından yapılmıştır ve spreyle kaplanabilir. Bazen bu tür stor perdelere refleksol denir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü