Şişirilebilir çadırlara ek olarak, elbette seçimimizde daha geleneksel çadırlar da bulabilirsiniz , örneğin tip-tarzı çadırlar ve bir kişi için uygun olan kullanışlı çift kişilik çadırlar . çadırlara ek olarak, su geçirmez giysilerden yürüyüş ayakkabılarına, çeşitli sırt çantaları ve çatal bıçak takımlarına kadar başarılı bir yürüyüş veya açık hava etkinliği için ihtiyacınız olan diğer tüm ekipmanları bulacaksınız!

En iyi üreticilerin en iyi ürünlerini çevrimiçi mağazamızda topladık ve bizden sipariş verirken her zaman yüksek kaliteyi satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Ve sadece harika ürünler değil, aynı zamanda birinci sınıf müşteri hizmeti sunmak istediğimiz için, siparişler için 30 günlük açık satış sunuyoruz.- yani satın alımlarınızdan %100 memnun olduğunuzdan emin olmak için bir ayınız var ! Ayrıca ücretsiz iade imkanı da sunuyoruz .

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed