Rize Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bazı insanlar için gölgeli bir bahçeye sahip olmak bir rüyadır, özellikle de yoğun bir rutinden veya işten sadece dinlenecek bir yere sahip olmak. Bunun için bahçeyi dekore etmek, evin atmosferinin ve içindekilerin daha taze olabilmesi için yapılması gereken önemli bir şeydir. Bahçe şemsiyeleri ile birlikte masa ve sandalyeler konularak bahçe dekorasyonu yapılabilir .

Seçebileceğiniz ilk tip, çok modern görünen asılı bir şemsiye. Asılı bir şemsiye, gölgeliğin yanında bulunan bir modeli olan bir direğe sahip bahçe dekorasyonu için bir tür şemsiyedir. Şemsiye için kullanılan malzeme demir veya tahtadan yapılabilir.

Bu tip şemsiyenin avantajı, benzersiz bir açma kapama sistemine sahip olmasıdır, yani şemsiye rulo kolunu manuel olarak çevirerek. Ayrıca bu tip şemsiye modeli oldukça şık ve bakmakta oldukça çekici görünmektedir. Diğer bir artı, yan tarafta bulunan bir direğin varlığı, işleri kolayca düzenlemenizi kolaylaştıracaktır.

Bu şemsiye çeşidi, genellikle kafe ve bahçe dekorasyonu olarak kullanılan bir masa takımına takılan bir şemsiyedir. Bu şemsiye çeşidi aynı zamanda gölgelikli bir bahçe dekorasyonu olarak da uygundur çünkü şemsiyenin yayılan kaburgaları altındaki masa ve sandalyeleri gölgeleyebilir.

Merkezi direk tipi şemsiyeler genellikle masa ve sandalyelerle birlikte paket olarak da satılmaktadır. Fiyatı da modele ve kullanılan malzemeye göre değişir ama genelde bulunan şey ahşaptır.

Bu şemsiye tipinde merkez direk tipine hemen hemen benzeyen bir krank ve tilt düzeni vardır ancak bu tip krank ve eğme sizin için daha kolay hale getirecek bir krank cihazı ile daha moderndir. Bu şemsiyenin avantajı, sıcak hissetmeden daha rahat bir koltuk için sıcak güneşi takiben şemsiye ile tente arasındaki açıyı döndürmenizi sağlayan bir kola sahip olmasıdır.

Bu şemsiye türü çok esnektir çünkü yağmur yağdığında da ıslanmaması için kullanışlıdır.Bu şemsiyelerin çoğu modern şemsiye tasarımı nedeniyle parklar ve turistik yerler gibi açık yerlerde dekorasyon olarak kullanılır. Genellikle masa ve sandalyeli bir pakette olmadığı için bu şemsiyeyi kafelerde bulmak çok nadirdir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü