Osmaniye Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Zip Perde, verandalar, garaj kapıları ve verandalar için ideal döner güneş ekranı ve böcek ekran sistemidir. Son olarak, güneşin parıltısından endişe etmeden ve akşamları sinir bozucu böceklerden endişe etmeden açık alanın tadını çıkarabilirsiniz. Sadece ekranı aşağı doğru döndürün ve gerisini fermuar sistemi halledecektir. Bu özel olarak tasarlanmış fermuar sistemi, kumaşı ray içinde tutar ve istenmeyen böceklerin alana girmesini engeller.

kumaşı ve ılıman havayı körfezde tutmak ve üç mevsimlik açılır kapanır bir muhafaza oluşturmak için şeffaf pencerelerle birlikte kullanılabilir. Özel konutlar, ağırlama alanları ve restoran için harika. Pencereli fermuarlı perde Pergole tentemiz için de idealdir (Pergola açılır kapanır çatı tenteleri ile ilgili bölümümüze bakın). Her ekran, açıklığınıza uyacak şekilde özel olarak hazırlanır ve bireysel ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyacak şekilde özelleştirilir. Dokuz standart çerçeve rengimiz arasından seçim yapın. Güneş kontrol ihtiyaçlarınıza, böcek koruma ihtiyaçlarınıza veya üç mevsimlik kapalı alan ihtiyacınıza uyacak birçok kumaş seçeneğimiz var.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed