Osmaniye Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Zip Perde, verandalar, garaj kapıları ve verandalar için ideal döner güneş ekranı ve böcek ekran sistemidir. Son olarak, güneşin parıltısından endişe etmeden ve akşamları sinir bozucu böceklerden endişe etmeden açık alanın tadını çıkarabilirsiniz. Sadece ekranı aşağı doğru döndürün ve gerisini fermuar sistemi halledecektir. Bu özel olarak tasarlanmış fermuar sistemi, kumaşı ray içinde tutar ve istenmeyen böceklerin alana girmesini engeller.

kumaşı ve ılıman havayı körfezde tutmak ve üç mevsimlik açılır kapanır bir muhafaza oluşturmak için şeffaf pencerelerle birlikte kullanılabilir. Özel konutlar, ağırlama alanları ve restoran için harika. Pencereli fermuarlı perde Pergole tentemiz için de idealdir (Pergola açılır kapanır çatı tenteleri ile ilgili bölümümüze bakın). Her ekran, açıklığınıza uyacak şekilde özel olarak hazırlanır ve bireysel ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyacak şekilde özelleştirilir. Dokuz standart çerçeve rengimiz arasından seçim yapın. Güneş kontrol ihtiyaçlarınıza, böcek koruma ihtiyaçlarınıza veya üç mevsimlik kapalı alan ihtiyacınıza uyacak birçok kumaş seçeneğimiz var.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü