Osmaniye Tente, İmalatçı Firma, Montajı, Modelleri – Fiyatları

Profesyonel tente kurulum hizmeti arıyorsanız, ElitPlus Tente ilk tercihiniz yapın. Güneşin zararlı UV ışınlarından gölgelenmesi ve korunması gereken herhangi bir dış mekana kurulabilen çeşitli özelleştirilebilir tente ürünleri sunuyoruz. İster arka bahçenizdeki havuz alanınızı sert doğrudan güneş ışığından korumak ister arkadaşlarınızla ve ailenizle açık havada barbekü keyfi yapmak için serin ve gölgeli bir alan sunmak isteyin, aradığınız şey geri çekilebilir tentelerimizdir.

Size, köşeleri kesmeden güvenli ve çekici bir kurulum sağlayacağımızı bilerek, kendinizi işine adamış son derece yetenekli ve deneyimli montajcılarımıza evinizi güvenle emanet edebilirsiniz. Profesyonel, sorunsuz kurulumlarımız, ilk gün yeni açılır kapanır güverte tentenizin gölgesinin keyfini çıkarmanızı sağlayacak – daha ucuz markaların alt standart kurulumlarda yaptığı gibi sizi “güneşte batarken” bırakmayacağız.

Yüzlerce benzersiz ve heyecan verici kumaşıyla evinizi vurgulayacak mükemmel tasarımı bulacaksınız. Tentelerimiz sipariş üzerine özel olarak monte edilir ve verandanız, güverteniz veya sundurmanız için mükemmel bir uyum sağlar. Bakımı son derece kolay, suya ve kimyasallara dayanıklı, küflenmeye ve küflenmeye karşı dayanıklı bir kumaş istiyorsanız, açılır kapanır tente ürünümüz sizin için ideal bir üründür. Profesyonel tente kurulum hizmetimiz, beş yıla kadar garantili deneyimli kurulum uzmanları ekibi tarafından açılır kapanır tentenizin yerine sabitlenmesini sağlar!

Montajcılarımız, mümkün olan en yüksek montaj kalitesini sağlamak için teknik gereksinimlerinizi ankette sizinle görüşmekten mutluluk duyar.

Mafsallı Tente

Kafe, pastane ve lokantaların kapılarının önüne koydukları masalarda oturacak kişileri güneşten ve yağmurdan koruma amaçlı olarak tasarlanmış şık görünümlü tente çeşitleri arasında yer almaktadır. Dış görünümüne önem veren marketler tarafından da bu tenteler daha çok kullanılmaya başlanmıştır.

Çift Açılır Tente

Büyük işletmeler tarafından açık alanlarında ki etkinliklerin güneşin ve yağmurun etkisinden korunması amacı ile tasarlanmıştır. Tentenin koruyacağı alanın dört bir tarafına ayaklar dikilir ve tente bunların üzerine iki parça olarak gerilir. Tam ortadan açılacak şekilde tasarlanmıştır ve gerektiğinde sadece bir tarafı açılabilmektedir. Otellerin, havuz başlarında bahçe restoranlarında, kır düğünlerinin yapıldığı işletmelerde ve kafelerde kullanıldığı görülmektedir.

Körüklü Tente

Bu tente çeşidi ilk olarak tasarlanan ve artık modası geçtiği düşünülen bir tente çeşidi olmaktadır. Buna rağmen uygun fiyatlı olması ile hala marketler ve dükkanının önüne gölgelik oluşturmak isteyen küçük esnaf tarafından kullanılmaktadır. Nostaljik bir görüntü oluşturmak isteyen işletme sahiplerinin de tercihi olmakta istenen her renkte de üretilmektedir. Bir kolun çevrilmesi ile ihtiyaç duyulduğunda açılmakta yine aynı kolun çevrilmesi ile de gece olduğunda kapatılmaktadır.

Kasetli Tente

Kasetli tente tasarımları yağmur, rüzgar, don ve kardan en yüksek düzeyde koruma sunar. Elektrikli tente, konfor için tercih edilen bir seçimdir. Şık kaset tasarımı evinize uyum sağlar. Uzaktan kumanda ile yerinizden kalkmadan tentenizi kontrol edebilirsiniz. Güneş ve / veya rüzgâr sensörleri ekleyerek tentenizin siz olmasanız dahi gölgelendirme yapmasını veya sisteminizi korumasını sağlamak elinizde.

Sabit & Dekoratif Tente

Dekoratif Tente sistemleri, camların veya cephelerin ölçü ve şekillerine göre özel olarak imal edilir. Özellikle ev girişlerinin saçak kısımlarının kapatılmasında çokça rastlanan bir modeldir. Görüntüsü bulunduğu yere artı bir güzellik katmaktadır.

Wintend Tente

Wintent pencere tentesi, uygulama alanı geniştir. Wintent pencerelerde yada mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir. Sistem motorlu ve manuel olarak kullanılabiliyor. Pencere tentesi güneş kırıcılığın da haricinde mekanınıza estetik bir görüntü katıyor. Alüminyum bölümler istenilen RAL rengine boyanabilir ve kumaş seçenekleriyle üretilebilmektedir.

Tente Modelleri 

Tente modelleri içerisinde en çok kullanılmakta olan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Mafsallı Tente: Genel olarak işletmelerin dış alanlarında kullanılmakta olan ürünlerdir. Aynı zamanda balkonlar için de farklı boyutlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 
  • Kasetli Tente: Farklı hava koşullarına uygun olma özelliği ile bilinmektedir. Sert rüzgarlarda ya da yağışlarda bile oldukça dayanıklı olması sayesinde kullanılabilmektedir.
  • Çift Açılır Tente: Kafe ve restoranların açık alanlarında tercih edilmekte olup iki tarafının da açılıp kapanma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede daha geniş alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 

Tente modelleri içerisinden seçim yapılırken öncelikli olarak ihtiyacın doğru bir biçimde belirlenmesi gerekmektedir. Alanın genişliği ya da ne kadar sık kullanıldığına bağlı olarak tente seçimleri yapılabilmektedir. 

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Tente Tanıtım Videosu

Tente Referanslarımız

Tente Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü