Osmaniye Otomatik Kepenk, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Otopark, garaj, mağaza ve iş yerlerinin korunması ve güvenliği için en önemli ayrıntılardan biri olan Kepenk Sistemleri; uygulandığı alanları hırsızlık ve gasp gibi art niyetli tutumlardan koruduğu gibi, içerisinde yer alan ürünlerin; ısı, ışık be nem gibi olumsuz dış etkilerden korunmasına da olanak sağlar.
Teknoloji ve bilimin bu denli gelişmesi ile birlikte her sektörde otomasyona geçilmesi, işleri kolaylaştırdığı gibi daha etkili bir üretimin de kapılarını açtı.
Kepek sistemleri de yaşanan bu yeniliklerden nasibini aldı ve insan gücüne gerek duymadan, kilit açma derdine son veren Otomatik Kepenk Sistemlerini oluşturdu. Bir uzaktan kumanda yardımı ile tek dokunuşta açılıp kapanan bu sistemler saniyelerle ölçülecek zaman dilimlerinde hareketini tamamlayarak istenilen eylemi gerçekleştirmektedir.

Uygulanacağı alanın boyutlarına göre her türlü büyüklükteki kepenk sistemlerini imal etme kapasitesine sahip olan firmamız, galvaniz çelik ve alüminyum metal malzemelerden olmak üzere iki ayrı ürün gurubu imal etmektedir. Döviz Bürosu, banka, kuyumcu ve beyaz eşya mağazaları başta olmak üzere güvenliğin oldukça önemli olduğu, maddi değeri yüksek alanlar için Otomatik Çelik Kepenk Sistemleri üretimi yapan firmamız, maddi değeri fazla olmayan, estetik görünüm ve şıklığın ön planda tutulduğu alanların güvenliği için de Otomatik Alüminyum Kepenk Sistemleri üretmektedir. Çelik Kepenk Fiyatları ve Alüminyum Kepenk Fiyatları için bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren, alanında profesyonel olmuş ve deneyim kazanmış bir firma olarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Kaliteden ödün vermeden; ucuz Kepenk Sistemleri, ekonomik çelik kepenk ve ucuz alüminyum kepenk imalatı konusunda iddiamızı ortaya koyuyor, bu piyasadaki rakiplerimize bu konuda büyük fark atıyoruz.

Osmaniye Kepenk Sistemleri Üreten Firmalar içerisinde kişiye ve mekana özel sunduğumuz uygulamalarla ön sıralarda yer alan Kepenk Şirketi yapımız, bizi her geçen gün daha iyisini yapma ve gelişmeleri yakından takip etme gereğine itmektedir. Güvenli, son sistem ve estetik tasarımlar için bizimle görüşmeden kepenk almayın.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Otomatik Kepenk Tanıtım Videosu

Otomatik Kepenk Referanslarımız

Otomatik Kepenk Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed