Osmaniye Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Osmaniye Hayvan Çadırı

Küçükbaş, büyükbaş hayvancılıkla uğraşan bireylerin yanı sıra kümes hayvancılığı ile de uğraş veren bireylerin en önemli ihtiyaçlarının başında gelen hayvanların barınacağı yer ihtiyacını karşılamanın en kolay yolu hayvan çadırlarıdır.

Osmaniye hayvan çadırı hizmetimiz ile yaptığınız hayvancılık türüne ve çadırın kullanım alanına göre belirlediğimiz malzemeler ile kaliteli hayvan çadırlarımızı siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya devam etmekteyiz.

Geniş Ürün Yelpazeli Osmaniye Hayvan Çadırı Hizmetimiz

İhtiyacınız olan ebat ve boylarda, onlarca farklı modelde üretimlerini gerçekleştirdiğimiz hayvan çadırlarımızı, makaslı sistemlerle veya ekonomik borulu ana taşıyıcı sistemlerle destekleyerek uzun kullanım ömrü sunmaktayız.

Üretimleri esnasında herhangi bir zararlı madde ve kimyasal kullanmadığımız kalite standartlarına uygun olarak ürettiğimiz hayvan çadırlarımız hakkında bilgi sahibi olmak veya sipariş oluşturmak için bizi arayabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü