Osmaniye Fotoselli Kapı, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Fotoselli Otomaik Kapı, Radarlı Kapı olarak da adlandırılan, geçiş trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanımı tercih edilmekte olup, hiçbir emek ve çaba harcamaksızın sahip olduğu akıllı yazılımla donatılmış işlemcisi sayesinde kendiliğinden açılıp kapanan, cam ve tamamen metal modelleri bulunan kapı çözümlerinden biridir.

Bu kapılar, alışveriş merkezleri, finans kuruluşları, fabrika, market ve diğer yoğun insan trafiğinin bulunduğu alanlarda sessiz, sorunsuz ve yüksek performans ile kusursuz insan trafiği geçiş akışını sağlamakla beraber, modern tasarımları ve şık görünümleri ile de büyük ilgi toplamaktadır. Bunun yanı sıra yaz ve kış aylarında kendiliğinden açılıp kapanma özelliği ile soğuk ve sıcak dengesini korumaya yardımcı olduğundan etkili olan yaz aylarında sıcağın içeri girmesine, klimaların serinlettiği ortamın ısınmasına engelleyen bu ürünler kış aylarında da tam tersi enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Tamamı yüksek teknolojiye sahip olan fotoselli otomatik kapılar, bazı özel durumlardaisteğe göre otomatik sistemi iptal etme şansını da tanıyan, giriş ve çıkışların kontrol altında olması gerektiği, hastane ameliyathaneleri, finans kuruluşlarının yada şirketlerin yönetim katlarında şifre paneli yada proksimiti kartları kullanılarak giriş çıkış yapılmasına olanak tanıyabilmektedir.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Fotoselli Kapı Tanıtım Videosu

Fotoselli Kapı Referanslarımız

Fotoselli Kapı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü