Osmaniye Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Dış mekan şemsiyeleri ve şemsiye standları. Çeşitli desen ve renklerde güneşten yüksek koruma. Ahşap bahçe şemsiyeleri, metal profesyonel, rüzgar direnci yüksek, su geçirmez teras, bahçe, balkon şemsiyeleri.

Kolay açma ve kapama için hava kanallı ve kranklı profesyonel dış tabana sahip asılı şemsiye. Metal çerçevesi güçlendirilmiş, dayanıklı polyester su geçirmez kumaş ile birlikte elektrostatik boya ile boyanmıştır.

Teslimat süresi, ürünlerin stok durumuna ve sevkiyat yerine göre değişmekte olup, siparişinizin bedeli ile birlikte tarafınıza bildirilmektedir. Bunların dışında, ilgili herhangi bir değişiklikte anında bilgilerinizle ilgilenir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed