Ordu Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Gölgeleme çözümleri olarak asılan alüminyum pergolalar, özel evlerin, ayrıca doymuş inşaatlardaki evlerin ve hatta ticari ve endüstriyel binaların dış çevresel alanlarının tasarımında önemli bir bileşen haline geliyor. Alüminyumun inşaat dünyasına girişinin bu alanda da son derece önemli olduğuna şüphe yoktur.

Pergolalar, gölgeleme ve çatı kaplama çözümleri olarak alüminyumdan tasarlanmıştır.

Birçok müteahhit, mimar ve profesyonel, müşterilerine konut birimlerinde tek tip bir gölgeleme çözümü olarak pergolalar sağlıyor ve birçok müşteri, tasarlanmış pergolaları mevcut evlere dahil etmeye çalışıyor. Ülke çapında birçok yerde pergola, inşaattaki tekdüzeliğin görsel algısına bir çözümdür ve müteahhitin aynı modeli proje alanına yerleştirmesini gerektirir. Elitplus, maksimum esnekliğe sahip gölgeleme çözümleri bulma ve kuzeyde alüminyum pergolaların yanı sıra miktar, fiyat ve miktarlarda modüler üniteler tedarik etme konusunda uzmanlaşmıştır ve böylece işletme yüklenicisinin proje programlarını uygulamasını kolaylaştırmaktadır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed