Ordu Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Gölgeleme çözümleri olarak asılan alüminyum pergolalar, özel evlerin, ayrıca doymuş inşaatlardaki evlerin ve hatta ticari ve endüstriyel binaların dış çevresel alanlarının tasarımında önemli bir bileşen haline geliyor. Alüminyumun inşaat dünyasına girişinin bu alanda da son derece önemli olduğuna şüphe yoktur.

Pergolalar, gölgeleme ve çatı kaplama çözümleri olarak alüminyumdan tasarlanmıştır.

Birçok müteahhit, mimar ve profesyonel, müşterilerine konut birimlerinde tek tip bir gölgeleme çözümü olarak pergolalar sağlıyor ve birçok müşteri, tasarlanmış pergolaları mevcut evlere dahil etmeye çalışıyor. Ülke çapında birçok yerde pergola, inşaattaki tekdüzeliğin görsel algısına bir çözümdür ve müteahhitin aynı modeli proje alanına yerleştirmesini gerektirir. Elitplus, maksimum esnekliğe sahip gölgeleme çözümleri bulma ve kuzeyde alüminyum pergolaların yanı sıra miktar, fiyat ve miktarlarda modüler üniteler tedarik etme konusunda uzmanlaşmıştır ve böylece işletme yüklenicisinin proje programlarını uygulamasını kolaylaştırmaktadır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü