Ordu Mantar Çadırı, İstiridye Mantar Çadırı – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Mantar Çadırı, İstiridye Mantar Çadırı  İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Ordu Mantar Çadırı

Mantar çadırları, mantarların kapalı ortamda sağlıklı bir şekilde yetiştirilmesini sağlar. Mantarların yetişme mevsimi yaz sonu ve sonbahardır. Mantarlar doğada belirli dönemlerde yetişir. Doğanın sunduğu olanaklarla birlikte kendi mantarınızı kendiniz yetiştirebilir hatta mantar ticareti yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan mantar çadırı ve çadırı kuracak bir alan.

Mantar Çadırı Neden Kullanılmalı

Mantar üretimi yapmak istiyorsanız mantar çadırı kullanmanız gerekmektedir. Çünkü mantar çadırları yetiştirilecek mantarlar için gerekli koşulları sağlamaktadır. Mantarlar toprağa ekildikten sonra ışık almamalıdır. Aynı zamanda mantarlar için ıslak ve nemli ortam oluşturulmalıdır. Isının da ayarlanması sonrasında mantarlardan daha verimli sonuç alınır. Ordu mantar çadırı alanında ürettiğimiz çadırlarla sizlere bu koşulları sağlıyor, güvenle mantar üretmenize yardımcı oluyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Mantar Çadırı Tanıtım Videosu

Mantar Çadırı Referanslarımız

Mantar Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü