Yıl boyu açık olan alüminyum kış bahçeleri, kış bahçelerinin kraliçesidir. Onları inşa ederek, örneğin bir oturma odasına dönüştürebileceğiniz başka bir tam teşekküllü oturma odası elde edersiniz.

Öncelikli olarak kesintili bir ısı köprüsüne sahip alüminyum profillerden yıl boyunca kullanım için kış bahçeleri inşa ediyoruz. Çatı, emniyetli çift veya üçlü cam veya hücresel polikarbonat ile camlanabilir. Birkaç çeşitten biri olarak, çeşitli ahşap dekorlarda (altın meşe, ceviz vb.) bir alüminyum kış bahçesi sunuyoruz ve elbette RAL renk örneğine göre herhangi bir rengi seçebilirsiniz. Kayar, açılır, katlanır veya sabit cam yan duvarlar tedarik ediyoruz. Kış bahçesinin rahat kullanımı için çatı ve yan gölgeleme (tenteler, dış mekan jaluzileri, paravanlar) öneriyoruz.

Yıl boyunca bir kış bahçesinin her zaman yalnızca aydınlatılmış bir çatıya sahip olması gerekmez . Kaplamalı yalıtımlı bir çatı (evin kaplamasına uygun) ve aralarına ayrı cam dolguların monte edildiği tuğlalı yalıtımlı sütunlar (HS portalı, sürgülü ve açılan parçalar veya sabit cam) istisna değildir. Böyle bir kış bahçesinde ışığı artırmak için, kolayca gölgelenebilen ve böylece odanın aşırı ısınmasını sınırlayan çatı pencerelerini kullanabilirsiniz.

Yıl boyunca kış bahçeleri için kullandığımız camlar , ısı kaybı ve birikimi için yüksek gereksinimleri karşılar, bu nedenle yüksek ısıtma maliyetleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. İnşaat için çoğunlukla yüksek kaliteli yüzey işlemi sayesinde pratik olarak bakım gerektirmeyen alüminyum profiller kullanıyoruz. Yapısal çözüm açısından hem sabit cam duvarlar hem de yaz aylarında bahçenizi rahatlıkla açabileceğiniz çeşitli sürme sistemleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Yıl boyu kış bahçeleri, mevcut yaşam alanını genişletmek için popüler bir çözümdür. Donap , ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış, yıl boyunca tamamen yeni bir kış bahçesinin yeniden inşasını, genişletilmesini ve gerçekleştirilmesini sağlayacaktır . Genellikle mevcut bir terastan bir kış bahçesi yaratırız, ancak yeni bir binadan kullanılmayan bir kulübeye kadar çok daha fazla seçenek vardır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü