Ordu Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Ordu Hayvan Çadırı

Ülkemizin pek çok coğrafyasında önemli bir geçim kaynağı olan ve çok uzun yıllardır devam eden hayvancılık faaliyetlerinin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Yapılan araştırmalar doğal beslenen ve sağlıklı ortamlarda yetiştirilen hayvanların insan sağlığı açısından daha fazla yararlı olduğunu göstermiştir.

Ordu hayvan çadırı hizmetimiz ile üretimlerini gerçekleştirdiğimiz bütün hayvan çadırlarımızı tamamen doğal ürünler kullanarak tasarlamaktayız. Çadırlarımızın yapımında herhangi bir bakteri veya mantar oluşmasına neden olabilecek kimyasalları veya zararlı maddeleri hiçbir şekilde kullanmamaktayız.

Yüksek Kaliteli Ordu Hayvan Çadırı

Sizde üst düzey kalitedeki malzemeler kullanılarak üretimlerini gerçekleştirdiğimiz onlarca modeldeki hayvan çadırlarımızdan sipariş vermek veya hayvan çadırlarımız hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed