Ordu Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

bir dış mekan klima sistemi gibi değil, aynı zamanda güneşten korunmak ve dışarıyı soğutmak için özel bir şemsiyedir. Sistem, açık hava veya restoran soğutma, sebze tazeleme için yaygın olarak kullanılabilir. , Sera sulama vb.

Yan Sütun Kare Bahçe Şemsiyesi, hava soğutması için yüksek basınçlı damlama buğulanmayan bir şemsiyedir.

5 yıllık yatırım ve geliştirme ile Elitplus makinesi artık dünyanın en yeni karıştırma sistemli şemsiyesine sahip, sadece güneş ışığından korumakla kalmıyor, aynı zamanda sistemden daha serin de olabiliyor, dış mekan iklimlendirme sistemine benziyor. Sistem ayrıca açık hava veya restoran soğutma, sebze tazeleme, sera sulama, hayvancılık soğutma, yaz uçuşu vb. için yaygın olarak kullanılabilir. Dış hava sıcaklığını 5 ℃ ila 10 arasında azaltabilir ve nemi artırabilir, yeni bir türdür.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed