Sadece çadır kurulduğunda tatil gerçekten başlayabilir. Şişme çadırlar sadece montaj ve demontaj sırasında değerli zamandan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda tatil birkaç dakika sonra başlayabilir.

Işıltılı gergi halatları ve pratik iç cepler, dışarıda olmayı daha da keyifli hale getiriyor. Tüm avantajlarla birlikte, yatak odasının biraz daha büyük ve daha karanlık olabileceği gerçeğini gözden kaçırmak kolaydır.

Dikili zemin örtüsü, yağmurlu günlerde bile çadırın içine su girmemesini garanti eder. Karartılmış uyku kabinleri sayesinde gün doğumundan sonra bile uzun ve dinlendirici bir uyku garanti edilir.

Hava çadırı ayrıca aşırı hava koşulları için ideal bir dış mekan çadırıdır. Yüksek satın alma maliyetlerini kabul eden herkes bu çadırla mükemmel bir seçim yapmıştır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü