Kış bahçesi için yağmura, soğuğa ve kirliliğe karşı koruma sağlayan yüksek dirençli sertleştirilmiş cam kullanıyoruz. Kilitleme sistemleri ile daha fazla güvenlik sağlayabilirsiniz. Sistem yükümüz tabanda olduğu için tavanınız veya pergolanız için endişelenmeyin. Evinizin enerji verimliliğini artıracak ve yaz aylarında tüketim daha düşük olacak ve klima hafif modda çalışacaktır. Aktif güvenlik unsuru eklemek mümkündür. Bütün bunlar cepheyi değiştirmeden. Sistem tamamen zemine gömülebilir.

Özel çerçevesiz cam sistemimizle evinizin alanını en üst düzeye çıkarın ve tüm yıl boyunca yaşamak için konforlu bir yer yaratın. Normal bir panel gibi görünen bir veya daha fazla sürgülü (açılır) kapı eklenebilir. Veranda veya kış bahçesinin şekli önemli değil çünkü sistemimiz sipariş üzerine üretiliyor. Profillerin renk seçimine daha iyi uyum sağlayan kayar yüzey rengini seçebilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü