Kış bahçesi için yağmura, soğuğa ve kirliliğe karşı koruma sağlayan yüksek dirençli sertleştirilmiş cam kullanıyoruz. Kilitleme sistemleri ile daha fazla güvenlik sağlayabilirsiniz. Sistem yükümüz tabanda olduğu için tavanınız veya pergolanız için endişelenmeyin. Evinizin enerji verimliliğini artıracak ve yaz aylarında tüketim daha düşük olacak ve klima hafif modda çalışacaktır. Aktif güvenlik unsuru eklemek mümkündür. Bütün bunlar cepheyi değiştirmeden. Sistem tamamen zemine gömülebilir.

Özel çerçevesiz cam sistemimizle evinizin alanını en üst düzeye çıkarın ve tüm yıl boyunca yaşamak için konforlu bir yer yaratın. Normal bir panel gibi görünen bir veya daha fazla sürgülü (açılır) kapı eklenebilir. Veranda veya kış bahçesinin şekli önemli değil çünkü sistemimiz sipariş üzerine üretiliyor. Profillerin renk seçimine daha iyi uyum sağlayan kayar yüzey rengini seçebilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü