Araba çatı çadırları arasında, çok yönlü olması ve iyi yalıtım sayesinde farklı hava koşullarına karşı koruma sağlaması nedeniyle sert kabuklu çatı çadırı en popüler modellerden biridir.

Sert kabuklu bir çatı çadırı, iki kişiye kadar geniş bir alan sunar . Aynı zamanda uyku tulumları, yastıklar ve konforlu şilte sürüş sırasında çatı çadırına kolayca yerleştirilebildiği için daha fazla saklama alanı sunar. Kolay montaj ve demontaj sayesinde , yer değiştirmek sorun olmaktan çıkar ve bu da çatı çadırını gidiş-dönüşler için doğru seçim haline getirir. İster yalnız bir gezgin, ister sevdiklerinizle birlikte tatil yapın, isterse uzun süreli bir kampçı olsun – bir çatı çadırı birçok seyahat planı ve seyahat türü için uygundur.

Uzaktan kumandayla elektrikli açma ve sert kabuktaki güneş pilleri gibi özel işlevler daha da fazla konfor sunar ve ayrıca olanaklardan vazgeçmek zorunda kalmadan kendi kendine yeterli kampı sağlar.

Otobüs çadırları, kampçı, bullis ve minibüslerle seyahat eden ama aynı zamanda biraz daha fazla yaşam alanı ve konfora değer veren herkes için ideal çözümdür .

Cömertçe kesilmiş otobüs tenteleri, aracın alanını genişletir ve yaşamak, oyalanmak ve iyi hissetmek için bolca alan sunar. Özellikle hava kötü olduğunda, birlikte seyahat ederken sıkılmadan ve çok fazla üst üste oturmadan çekilebileceğiniz bir yer var. Dikilmiş bir çadır zemini ve cibinlik ile esnek bir şekilde takılabilen uyku kabinleri ayrıca mahremiyet sağlar ve böceklere ve rüzgara karşı koruma sağlar.

Serbest duran otobüs tenteleri , bitişik bir araç olmadan da güvenli ve kapalı durabilir. Böylece günübirlik gezilere çıkmak için otobüs çadırının sökülmesi gerekmez. Esnek ve spontane günlük planlama her zaman mümkündür!

Sadece otobüs çadırını kurun ve savağı aracın yan tarafına kolayca takın. Van tenteleri en yaygın araç tipleri ile uyumludur .

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed