Elbette herkes her gün parti yapmak istese de: Her gün gerçek bir partiniz yok. Her ziyaretçinin haftalar hatta aylar sonra bile düşündüğü bir parti. Toplamı olan bir parti. Özel bir doğum günü, bir çalışan jübilesi, bir spor kulübünün sezon açılışı veya bir şirketin açılışı ya da uzun yıllar: Müşteriniz etkilemek istiyor. Ayrıca partinin yapılacağı yerle birlikte: muhteşem olmalı! Bunun için, 11’e 21 metreden daha az olmayan promosyonlu bu şişme etkinlik çadırına sahipsiniz. Mükemmel bir parti noktası!

Bu beyaz şişme çadır, tüm hava koşullarına dayanıklıdır. Müşterilerinizin sadece alana ihtiyacı var. Ayrıca, çadır hızlı bir şekilde kurulur. Tabii ki, müşterinizin dev şişme çadırı iki kişi ile yaklaşık çeyrek saat içinde kurabilmesi için gerekli tüm ekipmanı sağlıyoruz.

Tüm nesneleri birkaç noktada güçlendirilir ve birkaç kez dikilir. Bu çadır aynı zamanda güçlü ve kaliteli PVC’den yapılmıştır. Bu, dayanıklı ve bakımı kolay bir üst çadır sağlar. Ayrıca etkinlik çadırında 2 yıl garanti veriyoruz. Bu, bu ürünle yıllarca en iyi parti eğlencesini sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü