Elbette herkes her gün parti yapmak istese de: Her gün gerçek bir partiniz yok. Her ziyaretçinin haftalar hatta aylar sonra bile düşündüğü bir parti. Toplamı olan bir parti. Özel bir doğum günü, bir çalışan jübilesi, bir spor kulübünün sezon açılışı veya bir şirketin açılışı ya da uzun yıllar: Müşteriniz etkilemek istiyor. Ayrıca partinin yapılacağı yerle birlikte: muhteşem olmalı! Bunun için, 11’e 21 metreden daha az olmayan promosyonlu bu şişme etkinlik çadırına sahipsiniz. Mükemmel bir parti noktası!

Bu beyaz şişme çadır, tüm hava koşullarına dayanıklıdır. Müşterilerinizin sadece alana ihtiyacı var. Ayrıca, çadır hızlı bir şekilde kurulur. Tabii ki, müşterinizin dev şişme çadırı iki kişi ile yaklaşık çeyrek saat içinde kurabilmesi için gerekli tüm ekipmanı sağlıyoruz.

Tüm nesneleri birkaç noktada güçlendirilir ve birkaç kez dikilir. Bu çadır aynı zamanda güçlü ve kaliteli PVC’den yapılmıştır. Bu, dayanıklı ve bakımı kolay bir üst çadır sağlar. Ayrıca etkinlik çadırında 2 yıl garanti veriyoruz. Bu, bu ürünle yıllarca en iyi parti eğlencesini sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed