Nevşehir Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Uygun otomatik kontrol ile etkili ve fonksiyonel sistem. Kafe ve restoranlar, sokak barları, kır terasları, pergolalar ve çardakların yazlık alanlarının tasarımında dikey kaldırma pencereler kullanılmaktadır.Veranda, çardak ve pergolaların giyotin (dikey) camlama mekanizması, yan camlara yenilikçi bir yaklaşımdır. Temperli darbeye dayanıklı camdan yapılmış kayar paneller dikey olarak yukarı ve aşağı hareket eder. Açmak alt camı sabitler, gerisi hareketli kalır. Açılırken üst cam hareketsiz kalır ve açık durumdaki tüm sistem yukarıdan monte edilir. Cam ve alüminyumdan oluşan sistem çözümleri her türlü mimari yapının sırlanmasını mümkün kılmaktadır.

Alandan tasarruf ve imar: Kapıları yer kaplamadan dikey olarak yukarı veya aşağı hareket ettirmek, mobilyaları en uygun şekilde düzenlemenizi sağlar.

Konfor ve kullanım kolaylığı: Gürültüye, hava koşullarına ve kontrol otomasyonuna karşı koruma.

Tasarım ve benzersiz estetik: Dikey sürgülü pencereler, bir restoran veya kafenin yaz terasına statü ve özgün bir görünüm kazandırır.

Kişisel isteklerinize göre bir proje oluşturmak, bir hesaplama yapmak ve yüksek kaliteli bir giyotin dikey pencere kurulumunu gerçekleştirmek için uzmanlarımız yardımcı olacaktır. numaralı telefonu arayın veya bir hesaplama için istek bırakın, yöneticilerimiz tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü