Son on yılda, şişme çadır sisteminin demokratikleşmesi , pazarı derinden değiştirdi. en büyük markalar, teknolojileri sayesinde aile kamplarına uygun birçok model geliştirdiler . Çadırın yük taşıyan kısımları hava ile şişirilir, böylece bütün için büyük stabilite ve iyi esneklik sağlanır. 10 dakikadan kısa sürede monte edildiğinden rüzgar gibi kötü hava koşullarına karşı direncini kaybetmezler. çadırı gibi polyesterden veya polikotondan tasarlanmıştır, çok ünlü çadırı gibi nefes alabilirler, mükemmel bir termal faz kaymasına sahiptirler ve dışarıdaki nemin içeri girmesine izin vermezler.

 

Hızlandırılmış montaj hızına ek olarak, bu çadırların şişirilebilir sistemi , daha geniş çadır modelleri sunarak , iç mekanın genişletilmesini mümkün kılmaktadır . Bu yerden tasarruf , örneğin mutfak bölümü ve farklı yatak odaları arasında, çadırda iç ayrımlar oluşturmayı mümkün kılar. Artık her kampçının kendi alanı olabilir ve bir zamanlar sadece uyumak için kullanılan çadırlar gerçek yaşam alanları haline geliyor. Kamp çadırınız için parlaklık mı arıyorsunuz ? çadırı gibi şişme çadırlar, iç tazeliği korurken ışığın girmesine izin veren birçok şeffaf pencereye sahiptir.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed