Muş Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Muş Hayvan Çadırı

Kışın sert soğuklardan yazın ise aşırı sıcak havadan hayvanları korumak için kullanılan hayvan çadırları küçükbaş, büyükbaş ve kanatlı hayvanlar için kullanılmaktadır. Bu çadırlar farklı biçim ve boyutlarda olabilmektedir. Geçici veya kalıcı olarak kullanılabilmektedir. Hayvanları korumak ve barındırmak için kullanılmaktadır. Hayvan çadırları kullanım açısından portatif özelliğe sahiptir ve son derece kullanışlıdır.

Dayanıklı Çadırlar

Muş hayvan çadırı imalatçısı olarak ilimizde müşterilerimizin talep ve beklentilerine göre çadırlar imal etmekteyiz. Hijyenik ve bakteri üretmeyen özelliktedir. Uzun vadede güvenle kullanabileceğiniz şekilde kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Firma olarak sizlerin istediği çeşitlilikte biçim ve boyutlarda çadırlarımız mevcuttur. Dayanıklı çadırlarımız ile hayvanlarınız korunaklı bir barınağa sahip olacaktır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü