Muş Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Giyotin cam rüzgar, yağmur ve soğuğa karşı mükemmel bir korumadır. Dikey kanatların temizlenmesi kolaydır ve yüksek düzeyde darbe direncine sahiptir. Yastıklama sistemi yumuşak ve sessiz kapanma sağlar. Sistem otomatiktir – kontrolü çok kolaydır ve hem açık hem de kapalı konumda güvenli bir şekilde sabitlenir.

Kaldır-sür pencerelerin etkin ve ergonomik sistemi, kullanımı kolay ve yüksek performans özelliklerine sahiptir. Giyotin pencereler, sanılanın aksine son derece sıcaktır ve mükemmel anti-vandal özelliklere sahiptir.

Hafif ama dayanıklı alüminyum konstrüksiyon, soğutulduğunda ve ısıtıldığında deforme olmaz, bu da bozulmasını önler. Bu nedenle kaldırma-dikey pencereler kesinlikle her türlü camla donatılabilir.

Dikey sürme pencereler estetik ve pratikliğin yanı sıra ergonomik kullanımı da birleştirir.

Motorlu giyotin cam, özellikle açık yazlık kafe ve restoranların yanı sıra binaların çatısında bulunan teras ve verandaların donanımıyla ilgili birçok avantaja sahiptir. Sürgülü cam duvar, mükemmel havalandırma sağlayan, odayı mükemmel bir şekilde alan, tüm çevre etrafında bir cam korkuluk oluşturan, alanı görsel olarak genişleten ve kötü hava koşullarından güvenilir bir şekilde koruyan 4 konuma monte edilmiştir.

Dikey cam, özel bir serayı dekore etmek için mükemmel bir seçimdir. Bir kış bahçesinin camlanması özel bir yaklaşım gerektirir. Dikey olarak kaldırılabilen sürgülü pencereler, odada yüksek ışık geçirgenliği, sıcaklık ve mükemmel hava sirkülasyonu sağlar. Ayrıca, her pencereyi manuel olarak kapatıp açmanız gerekmez, yerleşik otomasyon bunu sizin için yapacak ve her boyuttaki sistemi yönetmeyi mümkün olduğunca kolaylaştıracaktır. Paket, bir dizi tutamaç ve bir mekanizma içerir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed