Muş Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Profesyonel veya ev kullanımına yönelik, ahşap veya alüminyum çerçeveli, teleskopik veya teleskopik olmayan şemsiyelerde ayırt edilirler. 

Merkezde bir direk istemediğimiz durumlarda, her zaman asılı bir şemsiye seçme seçeneğimiz var. Yerleşik aydınlatma veya ısıtılmış elektrik gövdelerinin montajı olasılığı vardır.

Çoğu şemsiyeyi yere tutturmak için bir temel ağırlığa ihtiyacınız vardır. Işık ayakları, delikli bir masanın içinden geçen şemsiyeler için idealdir. Şemsiyenin ağırlığını telafi etmek için kullanıldığından, şemsiyeleri asmak için ağır hizmet tipi bir stand uygundur. Birçok şemsiyemiz ve tabanımız sağlamdır, hava koşullarına dayanıklıdır ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı renk ve stillerde mevcuttur.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü