Muş Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Profesyonel veya ev kullanımına yönelik, ahşap veya alüminyum çerçeveli, teleskopik veya teleskopik olmayan şemsiyelerde ayırt edilirler. 

Merkezde bir direk istemediğimiz durumlarda, her zaman asılı bir şemsiye seçme seçeneğimiz var. Yerleşik aydınlatma veya ısıtılmış elektrik gövdelerinin montajı olasılığı vardır.

Çoğu şemsiyeyi yere tutturmak için bir temel ağırlığa ihtiyacınız vardır. Işık ayakları, delikli bir masanın içinden geçen şemsiyeler için idealdir. Şemsiyenin ağırlığını telafi etmek için kullanıldığından, şemsiyeleri asmak için ağır hizmet tipi bir stand uygundur. Birçok şemsiyemiz ve tabanımız sağlamdır, hava koşullarına dayanıklıdır ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı renk ve stillerde mevcuttur.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed