Tasarıma bağlı olarak, çatı çadırı yana, öne veya arkaya doğru açılır. Bir merdiven, yatak odasına erişim sağlar ve yatak yüzeyini zemine destekler. Giriş önden, arkadan veya yandan yapılır. Zemin alanını iki katına çıkaran katlanır çatı çadırları, bazen dört kişiye kadar çok fazla alan sunar. Kullanılan çadırın boyutuna ve treylerin tavan yüzeyine bağlı olarak, çatıda hala depolama alanı vardır.

Bir çatı çadırı sayesinde, arabada çadır için depolama alanı planlamanız gerekmez. Ayrıca sürüş sırasında yastıkları, battaniyeleri ve şilteyi çatı çadırında bırakabilirsiniz. Bu, önemli şeyler ve yoldaşlar için arabada yer bırakır.

Sabah uyanıp güne harika bir manzara ile başlamaktan daha güzel ne olabilir? Skandika Wildland çatı çadırının üç yuvarlak penceresi ve çadır çerçevesi, her yönden harika bir panoramik manzaraya izin verir, böylece güneşin doğuşunu uyku tulumunuzun rahatlığından kesinlikle izleyebilirsiniz. Aynı zamanda, çadırın içine bol miktarda temiz hava girer – uyanmak ve güne rahat başlamak için mükemmeldir.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü