Tasarıma bağlı olarak, çatı çadırı yana, öne veya arkaya doğru açılır. Bir merdiven, yatak odasına erişim sağlar ve yatak yüzeyini zemine destekler. Giriş önden, arkadan veya yandan yapılır. Zemin alanını iki katına çıkaran katlanır çatı çadırları, bazen dört kişiye kadar çok fazla alan sunar. Kullanılan çadırın boyutuna ve treylerin tavan yüzeyine bağlı olarak, çatıda hala depolama alanı vardır.

Bir çatı çadırı sayesinde, arabada çadır için depolama alanı planlamanız gerekmez. Ayrıca sürüş sırasında yastıkları, battaniyeleri ve şilteyi çatı çadırında bırakabilirsiniz. Bu, önemli şeyler ve yoldaşlar için arabada yer bırakır.

Sabah uyanıp güne harika bir manzara ile başlamaktan daha güzel ne olabilir? Skandika Wildland çatı çadırının üç yuvarlak penceresi ve çadır çerçevesi, her yönden harika bir panoramik manzaraya izin verir, böylece güneşin doğuşunu uyku tulumunuzun rahatlığından kesinlikle izleyebilirsiniz. Aynı zamanda, çadırın içine bol miktarda temiz hava girer – uyanmak ve güne rahat başlamak için mükemmeldir.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed