Mülteci Çadırı

En Kaliteli Mülteci Çadırı Çeşitleri

Günümüzde günübirlik veya kısa vadeli olarak barınma alanları çözümleri üreten firmamızın üretim portföyünde yer alan mülteci çadırı en kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Böylece özellikle afet koordinasyon merkezleri tarafından acil durumlarda talep edilmekte olan bu çadır sayesinde yüzlerce kişiyle barınma alanı oluşturulabilmektedir.

Kaliteli ve Dayanıklı Mülteci Çadırı Çeşitleri

Firmamız tarafından üretilmiş olan mülteci çadırı çeşitlerinin tamamında de monte özellikler bulunmaktadır. Böylece oldukça kısa sürede kurulmakta olan çadırlar kumaş kalitesi bakımından yağmur suyuna karşı de mukavemeti yüksek olan ürünlerdir. En soğuk kış günlerinde bile barınma alanına dönüşebilen çözümlerimiz yazın sıcağında da formunu koruyabilmektedir. Son derece ekonomik fiyatlara üretmiş olduğumuz çadırlarımız garantili olarak satışa sunulmaktadır.

Şantiye Çadırı

Firmamız tarafından çevre ve insan sağlığına duyarlı malzemelerden üretilmiş olan şantiye çadırı türlerinde polyester branda kullanılmaktadır. Nem ve yağışın en çok olduğu yerlerde bile hiçbir şekilde su sızması gerçekleşmektedir. Ayrıca izolasyon bakımından da oldukça muhafazalı olan ürünler astar malzemesinde polietilen kullanıldığı için en soğuk kış günlerinde bile rahatça uygulama alanı bulmaktadır.

Kamp Çadırı

Son derece kaliteli brandalardan üretmiş olduğumuz kamp çadırı modellerimiz en soğuk ve sıcak iklimlerde ve coğrafyalarda dahi kullanılabilmektedir. Çadırın zemin kısmında neme karşı dayanıklı olan tampon bölge kullanıldığı için bütün zeminlerde rahat ve konforlu bir opsiyon ortaya çıkmaktadır. Ayrıca tasarım ve renk bakımından da çeşitlilik bulunan ürün kataloğumuzdan arzuladığımız her türlü kamp çadırına ulaşabilirsiniz.

Hayvan Çadırı

Firmamız tarafından üretilmekte olan hayvan çadırı modellerinin tamamında oldukça dayanıklı olan branda tipleri devreye girmektedir. Hayvanın solunum sırasında hiçbir şekilde problem yaşamayacağı bu çadırlar aynı zamanda son derece mukavemetli ürünler olduğu için en soğuk ve sıcak iklimlerde dahi rahatça kullanım olanağı ortaya çıkartmaktadır.

Kıl Çadırı

Keçi kılından yapılmasında dolayı son derece doğal bir çadır olarak tanımlanan kıl çadırı ürünleri, haşerelere karşı korunaklı bir yaşam alanının oluşturulmasında da son derece idealdir. Zorlu hava koşullarında dahi dayanıklı bir mukavemet gösterme başarısına sahip olan kıl çadır ürünleri, yangına karşı direnç gösterebilen ürünlerdir.

Depo Hangar Çadırı

Gerek prefabrik yapılarda gerekse betonarme binalarda ihtiyaç duyduğumuz bütün depolama alanları için firmamızın üretmiş olduğu depo çadırı çeşitlerini kullanabilirsiniz. İstenen genişlikte ve uzunlukta üretilmekte olan depo çadırlarında 1. sınıf malzemeler tercih edildiği için ortaya uzun ömürlü çadır formatı çıkmaktadır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Çadır Tanıtım Videosu

Çadır Referanslarımız

Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Menü