Katlanır çadırlar arasında en son yenilik şişme çadır Elitplus’tir. Özel özelliği: Bu pratik etkinlik çadırı, bir hava pompası (el pompası veya elektrikli hava pompası) kullanılarak çok kısa sürede çok kolay bir şekilde kurulabilir. Geleneksel şişirme ortamına göre rakipsiz avantaj: kalıcı güç kaynağı gerekmez. Şişirilebilir çadır kurulduğunda, valflerle basitçe kapatılır ve Elitplus’iniz kullanıma hazırdır.

Çatının baskısı her bir Elitplus’imize dahildir. Elitplus’iniz için ayrı ayrı basılmış çadır duvarları sipariş etme seçeneğiniz de vardır. İlave, ağır ayaklar, çadır çatısı için yedek bir grafik veya ekstra bir pompa gibi diğer çadır aksesuarları da Elitplus’iniz için aksesuar olarak mevcuttur. Elitplus şişme çadır hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygundur. Parlak renkler ve yüksek kaliteli, dayanıklı malzemeler, reklam çadırınızın uzun vadeli ve uygun maliyetli kullanımını garanti eder.

Katlanır çadırınıza veya Elitplus’inize tanıtım tezgahı, plaj bayrağı, reklam ekranı veya roll-up banner eklemek ister misiniz ? O zaman katlanır çadır setlerimizden biri sizin için mükemmel bir çözüm olabilir! Biraz daha fazla olabilir mi? Ayrıca katlanır çadır yelpazemizde çok büyük dış mekan çadırları için plastik zemin panellerinden yapılmış yüksek kaliteli bir çadır zemini bulacaksınız!

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü