Katlanır çadırlar arasında en son yenilik şişme çadır Elitplus’tir. Özel özelliği: Bu pratik etkinlik çadırı, bir hava pompası (el pompası veya elektrikli hava pompası) kullanılarak çok kısa sürede çok kolay bir şekilde kurulabilir. Geleneksel şişirme ortamına göre rakipsiz avantaj: kalıcı güç kaynağı gerekmez. Şişirilebilir çadır kurulduğunda, valflerle basitçe kapatılır ve Elitplus’iniz kullanıma hazırdır.

Çatının baskısı her bir Elitplus’imize dahildir. Elitplus’iniz için ayrı ayrı basılmış çadır duvarları sipariş etme seçeneğiniz de vardır. İlave, ağır ayaklar, çadır çatısı için yedek bir grafik veya ekstra bir pompa gibi diğer çadır aksesuarları da Elitplus’iniz için aksesuar olarak mevcuttur. Elitplus şişme çadır hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygundur. Parlak renkler ve yüksek kaliteli, dayanıklı malzemeler, reklam çadırınızın uzun vadeli ve uygun maliyetli kullanımını garanti eder.

Katlanır çadırınıza veya Elitplus’inize tanıtım tezgahı, plaj bayrağı, reklam ekranı veya roll-up banner eklemek ister misiniz ? O zaman katlanır çadır setlerimizden biri sizin için mükemmel bir çözüm olabilir! Biraz daha fazla olabilir mi? Ayrıca katlanır çadır yelpazemizde çok büyük dış mekan çadırları için plastik zemin panellerinden yapılmış yüksek kaliteli bir çadır zemini bulacaksınız!

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed