Muğla Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Minimum hareketli parça ve basit tasarım, giyotin pencereleri güvenilir ve dayanıklı kılar ve döner kanatların olmaması, kullanılabilir alandan tasarruf sağlar. Minimalist, şık ve modern giyotin pencereler, bir kır evinin veya restoranın cephesinin en önemli özelliği olacaktır.

Düşünceli mekanizmalar sayesinde kapalı bir oda kolayca açık bir odaya dönüşebilir, bu da iç ve dış mekanlar arasında bütünlük yaratır. Giyotin cam kullanımı kolaydır, sistem kuvvetli rüzgar yüklerine karşı dayanıklıdır, soğuk mevsimde ısıyı tutar, sessiz çalışır, zarif bir görünüme sahiptir.

Büyük genel boyut sistemi – görünürlüğü kısıtlamadan geniş alanları kapatmanıza izin verir, büyük miktarda doğal ışığın girmesini engellemez. Yerden tasarruf ve imar – kanatların yer kaplamadan dikey olarak yukarı veya aşağı hareketi, odanın kullanılabilir alanını en uygun şekilde kullanmanızı sağlar.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed