Elitplus , güvenilirliği, çok iyi kalite ve uygun fiyat anlamına gelir. Şirketin gelişimi için net bir vizyonumuz var: off-road seyahatini daha da konforlu ve erişilebilir hale getirecek yeni ilginç ürünler arıyoruz. Çalışmalarımızda uzun yıllara dayanan tecrübemizi ürünleri sürekli iyileştirmek ve teknik yeniliklere uyarlamak için kullanıyoruz.

Çadırlarımız Avrupa’da ve Çin’de üretiliyor, ancak bunları Avrupa’ya göndermeden önce her seferinde kişisel olarak inceliyoruz – dikkatli uygulama önceliğimizdir. Elitpluss araba çatı çadırlarında en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz: SBS fermuarlar, yırtılmaz kumaş – 280 g/m2 ağırlığında pamuk – yırtılmayı önler, paslanmaz çelik menteşeler, petek taban zemini – mükemmel yalıtımlı, yalıtımlı çerçeve, çatıda ek pencereler . Her bir sert kabuklu araba çatı çadırı , elle uygulanan fiberglastan yapılmıştır.

Çatı çadırlarımız tüm yıl boyunca mevcuttur. Yüksek talep nedeniyle bireysel modeller mevcut değilse, bu yalnızca geçicidir. İlkbaharda çatı çadırınızı almak için mutlaka sonbaharda sipariş vermek zorunda değilsiniz .

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed