Şişirilebilir bir çadır, normal bir tünel çadırına benziyor, ana farkı bu çadırın direği olmamasıdır. Geleneksel çadır direklerinin yerini hava tüpleri almıştır. Bu, şişme çadırın kurulduğunda bir pompa ile şişirildiği anlamına gelir. Birkaç dakika sonra büyük bir şişme çadır kurulur. 8 kişilik bir tünel çadırı bile tek bir kişi tarafından sadece birkaç dakika içinde kurulabilir. Kamp alanına uzun veya karmaşık bir kurulumla gelmekle zaman kaybetmek istemeyen, ancak hak ettiği tatilin tadını bir an önce çıkarmak isteyenler için ideal bir çözüm.

Hava çadırı nasıl çalışır?
Çoğu hava çadırının ayrı hava odaları vardır. Böylece her çubuğu ayrı ayrı şişirirsiniz Valfler altta bulunur. Ama hava hortumlarının birbirine bağlandığı çadırlar da var. Şişirmek o zaman daha da kolaydır. Pratik: Her hava çadırıyla birlikte uygun bir pompa verilir.

en iyi markaların yanı sıra – bizden alıştığınız gibi – özel kendi markamızdan geniş bir şişme çadır yelpazesi sunmaktadır. Farklı ebat, malzeme ve fiyat aralıklarında. Böylece ideal çadırınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Şişme çadır kategorisindeki ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek mi yoksa size en uygun çadırın hangisi olduğu konusunda uzman tavsiyesi mi almak istiyorsunuz? O halde bizimle iletişime geçin veya mega mağazamızda kurulan çadırlara bir göz atın.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed