Mersin Kış Bahçesi, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Doğanın çekiciliği ve güzelliği her mevsim farklı görüntüsüne her dakika şahit olmak isteyenlerin tercihi kış bahçesi köşesidir. Bahçe katında oturanlar bu konuda çok avantajlıdırlar. Bahçelerini seven ve yazı orada geçirenler için yapılmış bir sistem kışında ufak bir ısıtma sistemiyle bahçenizin keyfini doyunca yaşayın.

Kış bahçesi sistemlerini bir kaç değişik şekli bulunmaktadır … Sabit çatı ve cam duvarlardan oluşabileceği gibi her aksamı hareketli kısımlardan da oluşabilir örneğin çatı kısmı şıngıl çatı ile sabit bir çatının yansıra tente veya cam uygulaması ilede açılır kapanır bir sistem özelliği kazandırılabilir. sistemi tamamen kendimize ait olan bu raylı sistemler ile bu kış bahçesi özelliği bahçenizi yazında kullanmanızı sağlar bütün kısımlarını açıp tekrar bir açık bahçe olarak ta kullanabilirsiniz. Raylı sistemlerimiz uzaktan kumandalı yada manuel olarak tercih edilebilir.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed