Mersin Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Mersin Hayvan Çadırı

Büyükbaş, küçükbaş ve kümes hayvanlarının barınması için üretilen hayvan çadırları farklı biçim ve boyutlarda olabilmektedir. Portatif özelliklere sahip bu çadırlar son derece kullanışlıdır. Hayvanları olumsuz hava şartlarından korumak için imal edilmektedir.

Dayanıklı Çadırlar

Mersin hayvan çadırı imalatçısı olarak havyalarınız için rahat ve korunaklı çadırlar üretmekteyiz. Son derece sağlıklı ve hijyenik olan bu çadırlar kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Firma olarak talep ve beklentilerinizi karşılayacak çeşitlilikte seçenekler sunmaktayız. İmalatçı firma olmanın avantajıyla bu ürünleri sizlere en makul fiyatlara satışa sunmaktayız. Uzun vadede memnuniyetle kullanabileceğiniz son derece dayanıklı çadırlar üretmekteyiz. Ticari kaygıya düşmeden sağlam ve kaliteli çadırlar imal etmeye odaklanmış bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed