Mersin Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Dikey sürgülü giyotin cam duvar sistemleri restoran, kafe ve balkonlar için yeni bir çözümdür. Bu sistem, maksimum netlik, dikey çerçeveler ve minimalist yatay çerçeve ile ‘engelsiz bir görünüm’ sunar.

Giyotin cam duvarlar uzaktan kumanda ile çalıştırılır ve doğal havalandırmanın tam kontrolü için istenildiği kadar açılabilir, esen rüzgarlara karşı konfor sağlarken ayrıca sıcak, soğuk ve gürültüden maksimum konfor sağlar. Tamamen kapatıldığında ısı yalıtımlı alüminyum profiller ve çift camlı camlar sunarlar.

Giyotin sistemleri, pergola ürünlerimizde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, hem tasarım hem de işlevsellik açısından birbirini tamamlayan sistemlerdir. Ancak esnek ve uyarlanabilir bir yapı yapısı ile ihtiyacınız olan her alana güvenle uygulayabilirsiniz. Sistem bir yapının yan bölümlerinde bulunan ray profilleri üzerine kurulur.

Sizlere uzun yıllar hizmet edecek güvenilir sistemlerdir. İster restoran, kafe, ister bar gibi ticari alanlarda olsun, fonksiyonel ve benzersiz, çok şık bir tasarım istiyorsanız bu sistem tam size göre!

Ürünlerimizin ve çalışmalarımızın daha fazla örneği için Instagram Sayfamızı görüntüleyin ve takip edin .

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed