Özel donanımlar, kapıların otomatik olarak hareket etmesini sağlar. Bu tür otomatik bağlantı parçaları birkaç bileşenden oluşur: Kontrol elemanı: Bu, bir açma komutunu kaydeden ve onu sürücü kontrol / kontrol merkezine ileten bir dedektördür. Dokunmatik paneller, uzaktan kumandalar, düğmeler ve anahtarlar gibi manuel dedektörler ve hareket dedektörleri, sensörler, ışık bariyerleri ve dijital bariyerler gibi otomatik dedektörler bulunmaktadır. Kolaylık nedeniyle, genellikle otomatik bir kapıya birkaç farklı dedektör monte edilir. Mikropların ve virüslerin dokunma yoluyla bulaşmasını önlediğinden, hijyen önlemi olarak temassız çözümler önerilir.

Kontrol merkezi: Bu, tabiri caizse, çoğunlukla zaman değiştirme sistemleri, açılma hızları ve açıları için ayar seçenekleri, açık kalma süresi ve gerekirse erişim kontrolleri, video gibi ek güvenlik teknolojileriyle birlikte sistemin “beyni” dir. gözetim vb. Tahrik: Kapı tahriki, motor gücünü kullanarak kapıyı açar. Sürücü kapıyı çekerek açar ve tekrar kapatır. Güvenlik sensörleri: Güvenlik sensörleri (varlık dedektörleri) kapı kanatlarının yolunu ve kapanma kenarlarını izler. İnsanlara veya nesnelere çarpma veya sıkışma riski varsa, kapıyı zamanında durdururlar.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Fotoselli Kapı Tanıtım Videosu

Fotoselli Kapı Referanslarımız

Fotoselli Kapı Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed