Şişme çadırların en iyi yanı, kurulum kolaylığıdır . Hava ile doldurulabilen çadırlar, örneğin hantal destek boruları monte etmeye gerek duymadığından, büyük bir çadır bile kendi başınıza kurulabilir. Kolaylığa ek olarak, çadırların kurulumu hızlıdır, bu özellikle daha uzun bir yürüyüş gününün sonunda takdir edilir! Ve neredeyse hiç destek borusu olmadığından, örneğin, daha büyük boyut kategorilerinde bile çadırın ağırlığı daha düşük kalır. Ve şişme çadırlarla boğulma veya kırık destek boruları konusunda endişelenmenize gerek yok! Şişirilebilir bir çadırın yapımında kulağa dayanıksız gelse de, bu çadırlar metal çerçeveli kuzenleriyle aynı hava koşullarına dayanabilir. Normal çadırlar gibi şişirilebilir modeller de yere yapıştırılır verüzgar ve yağmura karşı etkili bir şekilde koruyun . Ve hayır, şişirme sürecinde çadırın patlaması konusunda endişelenmenize gerek yok!

popülerdir, çünkü daha büyük çadırlar, tam olarak kurulum kolaylığı nedeniyle 6 veya daha fazla yürüyüşçüyü ağırlayabilir. n seçkisinde hem daha büyük gruplar için hem de 2-4 kişilik daha küçük çadır boyutları için birçok çadır modeli bulabilirsiniz . Ayrıca, uyku alanının yanında gereksiz yer kaplamaması için, sırt çantalarınızı veya diğer kamp malzemelerinizi gece boyunca bırakabileceğiniz kullanışlı bir antreye sahip birçok modelimiz var.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed