Mardin Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Bir pergola, mimari güzellik, bitkiler için destek ve güneşten evinize gölge katar. Farklı stillerde ve yüzeylerde gelir. Bir ev sahibi, hazır bir pergola satın alabilir veya sıfırdan bir pergola inşa edebilir. Bahçenize, bahçenize veya garajınıza pergola yaparak evinizin değerini artırın .

Pergola Sistemleri , teras, bahçe, teras veya veranda gibi geniş açıklıklara sahip kişisel veya iş alanları için kışın ışık, yazın gölge koruması sağlar . Zanaatımız , artan koruma ve görünüşte zarafet ile pergola sistemlerinde size eksiksiz ve güvenilir çözümler sunar . Pergolanın çalışması, mekanizmalar ve sensörler kullanılarak çeşitlendirilebilir.

İmalatını yaptığımız pergolalar mükemmel kalitede olup , zamana ve hava koşullarına karşı dayanımı yüksektir. Malzemelerimiz yüksek standartlardadır ve alanınızda güneşten, rüzgardan ve yağmurdan tam koruma sağlar.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed