Manisa Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Teras, kış bahçesi, ticari kafe ve restoran gibi mekanların yarı kapalı alanlarında da cam sistemi kullanılmaktadır.

Cam sistemleri birkaç türe ayrılır. Bunlar; katlanır cam balkon, sürgülü cam balkon ve son zamanlarda yaygınlaşan giyotin cam balkon tipidir.

Giyotin Cam Sistemi Nedir?

Hareketli küpeşte sistemi olarak da adlandırılan cam sistemi sürgülü cam sistemleri gibi değil yukarı ve aşağı kaydırılarak katlanır ve açılır. Cam levha sayısı yapıldığı yerin yüksekliğine göre 2-3 veya 4 adet olup, 1 adet sabit, diğerleri hareketlidir.

Hareketli küpeşte sistemi denilmesinin sebebi ise küpeştenin alt kısmında bulunan camın hala kafe ve restoranlarda bulunmasıdır. Diğer camlar giyotin gibi kayarak sabit camın hizasına düştüğü için giyotin cam sistemi denir.

Giyotin cam sisteminde çalışmayı sağlayan sistem motor, kumanda (genellikle uzaktan kumanda), raylı sistem ve ray sistemi içerisinde yer alan makaralı zincir sistemidir.

Hareketli camlar motorlu makara sistemi ile raylar üzerinde aşağı yukarı hareket ettirilerek açılır veya kapanır. Bu yapı sayesinde cam istenilen seviyede açılabilmektedir.

Günümüzde giyotin cam sistemine olan talep giderek artmakta, ticari işletmelerde tercih edilmesinin yanı sıra balkon, teras gibi ev bölümlerinde de kullanılmaktadır.

 

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü